Cześć!!

Gratuluję podjęcia decyzji o kontynuowaniu programu „Akademia Wychowania®”. Jest kilka wariantów uczestnictwa, ale zanim Ci je przedstawię, chcę odbyć z Tobą krótką rozmowę telefoniczną, dzięki której będziemy w stanie wspólnie ustalić, czy program jest Ci w stanie pomóc osiągnąć zamierzone cele i który jego wariant jest najlepszy w Twoim przypadku. Wypełnij proszę krótką ankietę:

 

ANKIETA

 

Zapraszam Cię również serdecznie na nasz całkowicie darmowe szkolenie przez internet, na którym poznasz praktyczne rozwiązanie wielu problemów wychowawczych krok po kroku. Szkolenie będzie na żywo, każdy uczestnik będzie mógł mi zadać dowolne pytanie. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

UWAGA! TRZY BARDZO WAŻNE INFORMACJE:

  • W ankiecie zawarte są pytania o formę oraz preferowany termin kontaktu. Pamiętaj aby przed wysłaniem jej do nas sprawdzić czy numer login Skype/numer telefonu jest poprawny.
  • jeśli jako formę kontaktu wybierasz Skype, to otrzymasz od mnie zaproszenie do grona znajomych w tym programie (z konta kontakt@akademiawychowania.com). Otrzymasz je do 24 godzin od daty wypełnienia ankiety. Potwierdź je proszę abym mógł się z Tobą skontaktować.
  • jeśli chodzi o termin kontaktu to możesz wybrać dowolne dni od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godzinach od 8 do 21. PAMIĘTAJ O PODANIU PRZYNAJMNIEJ DWÓCH TERMINÓW DO ROZMOWY.

Po wypełnieniu ankiety członek mojej drużyny skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe.

Do usłyszenia już niebawem!