Interwencja 5-dniowa – Akademia Wychowania Michała Kędzierskiego
 
 

Nie panuję nad swoim dzieckiem – jak poradzić sobie z tym problemem szybko i w 100% skutecznie?

 
 

Najlepsze rozwiązanie to interwencja pięciodniowa Michała Kędzierskiego. Na czym ona polega?

 

Doświadczony psycholog dziecięcy spędzi z Tobą i Twoją rodziną 5 dni, podczas których wskaże WSZYSTKIE popełniane przez Ciebie błędy wychowawcze i nauczy Cię metod, które szybko i trwale zmienią trudne zachowania dziecka. 

 

Jeśli pamiętasz popularny swego czasu program "Superniania", to z łatwością wyobrazisz sobie, na czym polega moja pomoc. Główna różnica jest taka, że mi nie towarzyszą kamery. 

 
 

Czy masz już serdecznie dość tego, że Twoje dziecko bez przerwy wdaje się w bójki, kopie, gryzie, pluje, drapie: jednym słowem zachowuje się SKANDALICZNIE?

Z całą pewnością jest to dla Ciebie trudne: wszak wkładasz tyle trudu i miłości w wychowanie swojego smyka a wątpliwej jakości „nagrodą” za to jest kolejny kopniak czy cios...

 
 

Masz ochotę płakać, kiedy Twoje ukochane dziecko po raz kolejny, bez śladów najmniejszego zawahania się, Cię opluło...

Wstyd Ci przed innymi rodzicami, kiedy Twoja pociecha po raz kolejny nagle przerwała wspólną zabawę, by wyrwać koledze z piaskownicy samochodzik, jednocześnie okładając go łopatką po głowie?

 
 

Chcesz się wtedy zapaść pod ziemię i czujesz wszechogarniającą Cię frustrację – przecież próbowałaś czy próbowałeś już tylu metod wychowawczych! To nie tak, że nic nie robisz z tą sytuacją – po prostu to, co robisz, jest nieskuteczne...

 
 

Nieodłącznym elementem każdego dnia jest atak histerii Twojego smyka. Wrzask, krzyk i tupanie by tylko coś na Tobie wymusić, by zademonstrować, że coś mu się nie podoba, to absolutny standard. Masz świadomość, że Panem i Władcą w Twoim domu nie jesteś ty, a Twoje dziecko. Ta myśl jest przerażająca...

 
 

Irytuje Cię, że Twoje dziecko nadal śpi ze swoimi rodzicami? Czy Twoje życie seksualne legło z tego powodu w gruzach a przyszłość związku stoi pod znakiem zapytania? 

Wkurza Cię, że smyk odwleka w nieskończoność moment, kiedy położy się spać, zabierając Ci tym samym jedyne chwile w ciągu dnia, które powinny należeć tylko i wyłącznie do Ciebie?

 
 

Twoja pociecha to mistrz w ignorowaniu Twoich próśb i poleceń. Najnormalniej w świecie ma w nosie, co mówisz. Masz wtedy poczucie całkowitej bezradności. Jak to zmienić? Ile można!

 
 

Jeśli chcesz raz na zawsze pożegnać się z tymi, bądź jakimikolwiek innymi problemami wychowawczymi, zadzwoń do mnie pod numer +48 602 196 305, umów się na interwencję 5-cio dniową i zacznij znowu cieszyć się z faktu, iż jesteś rodzicem!

 

Jak przebiega interwencja 5-cio dniowa?

 
 

Nazywam się Michał Kędzierski. Jestem psychologiem dziecięcym i na co dzień pomagam rodzicom mającym problemy wychowawcze. Pracuję - choć właściwie nie mogę nazwać tego pracą, a moją pasją - w sposób bardzo nietypowy. Odwiedzam rodziców potrzebujących mojej pomocy w ich własnych domach, gdzie krok po kroku pokazuję im. jak z jednej strony rozwiązać absolutnie każdy problem wychowawczy, a z drugiej jak wspierać dziecko, by osiągnęło ono pełnię swoich możliwości.

Gdy pojawiam się u rodziny w pierwszej kolejności jedynie obserwuję - jakie metody wychowawcze stosuje mama i tata? Jak rodzice odnoszą się do siebie? Jakie efekty przyniosły ich dotychczasowe działania? Następnie sam wkraczam do akcji i biorę sprawy w swoje ręce, gdy kłopoty pojawią się po raz kolejny. Na samym końcu proszę rodziców, by sami poradzili sobie z problemem a ja stoję obok i tłumaczę, co robią dobrze, a co robią źle.

Z każdą rodziną spędzam 5 dni. Do tej pory takimi interwencjami domowymi pomogłem aż parudziesięciu rodzinom. Wszystkie one zakończyły się pełnym sukcesem

 
 

Jak widzisz, biorę odpowiedzialność za to co robię. Jestem praktykiem i cała moja wiedza, do której i ty możesz mieć dostęp, została wielokrotnie przetestowana w praktyce. 

 

 

 

Jak zapisać się na interwencję?

 
 

1.📲✅ Zadzwoń do mnie pod numer +48 602 196 305. Jeśli nie odbieram napisz maila na kontakt@akademiawychowania.com i zostaw telefon do siebie, oddzwonię. 

2.💬✅ Podczas rozmowy poproszę Cię o opisanie sytuacji domowej i problemów wychowawczych, z którymi się borykasz. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące mojej wizyty (więcej informacji jest w sekcji FAQ poniżej).

3.🤝✅ Jeśli się zdecydujesz ustalimy szczegóły oraz termin mojego przyjazdu. Pamiętaj, że miejsce Twojego zamieszkania nie ma najmniejszego znaczenia - pracuję zarówno na terenie Polski jak i za granicą

4.💵✅ Poproszę Cię też o opłacenie przelewem mojej wizyty. Jej koszt to 25 000 PLN

 5. 🚗✅ Gdy nadejdzie czas przyjadę do Ciebie i przez 5 dni urządzimy "wychowawczą rewolucję" rozwiązując wszystkie trapiące Cię problemy wychowawcze. 

6. 💪✅ Po moim powrocie sytuacja jest już unormowana i moje kolejne wizyty w Twoim domu nie będą potrzebne. Jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś wątpliwości zawsze możesz do mnie zadzwonić - naturalnie nie pobieram za to żadnych dodatkowych opłat. 

7. 😀✅ Cieszysz się szczęśliwym rodzicielstwem. 

 

 

Skontaktuj się ze mną:

+48 602 196 305 

 kontakt@akademiawychowania.com 

 
 
 
 

FAQ

1Michał, czy zajmiesz się 11-miesięcznym maluchem?
Nie, specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów dzieci starszych - od 2,5 roku. Na tym się znam i to robię dobrze.
2Mieszkamy w bloku, nie będzie nam za ciasno?
Damy radę, to naprawdę nie ma znaczenia. Wielokrotnie pracowałem już w małych mieszkaniach.
3Bardzo potrzebuję twojej pomocy, ale powstrzymuje mnie wstyd, że sobie całkowicie nie radzę z dzieckiem.
Naprawdę nie ma czego. Problemy wychowawcze niestety są dziś powszechne. Ja wiem, że się starasz i zależy Ci na dobrej relacji z dzieckiem - już sam fakt, iż myślisz o zadzwonieniu do mnie o tym świadczy. Prawidłowe wychowanie dziecka jest bardzo nieintuicyjne. Nie uczy się nas w szkołach jak to robić. Naprawdę widziałem już wiele i wierz mi, sytuacja w Twoim domu mnie nie będzie dla mnie niczym nowym. Mi nauczenie się, jak robić to dobrze zajęło długie LATA intensywnej pracy.
4Dlaczego mój syn/córka tak okropnie się zachowuje?
Ponieważ popełniasz błędy wychowawcze. Nie mówię tego, by było Ci przykro. Mówię to, by uświadomić Ci, że jeśli przestaniesz je popełniać, to sytuacja diametralnie się zmieni. Zawsze, w 100% przypadków. Twoje dziecko nie urodziło się niegrzeczne, ono nauczyło się takiego zachowania.
5Michał, chętnie bym Cię zaprosiła ale mam wieczny bałagan i się wstydzę.
Mi to nie przeszkadza. Naprawdę rozumiem, że mając na głowie dom, dziecko i milion innych rzeczy brakuje czasu na porządki. Poza tym - naprawdę przejmowanie się bałaganem jest ważniejsze niż poukładanie swojej relacji z dzieckiem?
6Czy jak już przyjedziesz do nas, będzie ciężko?
Tak. Trzeba się liczyć z tym, że przez 2-3 dni dziecko urządzi piekło na ziemi walcząc o zachowanie status quo. Potem nastąpi GWAŁTOWNA poprawa. Ewentualnie nie urządzi totalnego piekła a wyraźna poprawa będzie bardziej rozłożona w czasie i zajmie mniej więcej dwa tygodnie. Nie martw się, najgorsze biorę na siebie.
7Byliśmy z dzieckiem u 5 psychologów i nie pomogli. Czemu Pan miałby być inny?
Dlatego, że osobiście wdrażam swoje rady i biorę za nie pełną odpowiedzialność. Również statystyka stoi po mojej stronie - pracowałem z wieloma rodzinami i widziałem, jakie były efekty stosowania rozmaitych rozwiązań dla konkretnych problemów. Wizyta w gabinecie psychologa, który tylko powtarza to, co powiedzieli ma na studiach 20 lat wcześniej to nieco inna sytuacja, czyż nie?
8W naszym domu nie ma totalnego kryzysu. Nasz 3-latek przestaje nas słuchać. Czy warto po Ciebie dzwonić Michał?
Tak warto. Jeśli coś zaczyna się psuć, to z pewnością się samo nie odkręci. Na wczesnym etapie dokonanie zmian jest bardzo łatwe. Im syn będzie starszy, tym będzie trudniejsze, bo nieprawidłowe zachowania się utrwalą.
9Nie mam problemów wychowawczych, ale chcę wiedzieć co robić, by dziecko rozwinęło swój pełny potencjał. Czy pomożesz?
Oczywiście że tak, bardzo mądra postawa z Twojej strony!
10Potrzebuję Pana pomocy ale nie chcę, by ktokolwiek się o tym dowiedział.
Oczywiście, nie jest to najmniejszy problem, zachowam pełną dyskrecję.
11Michał, czy to co robisz jest podobne do tego, co można było zobaczyć w "Superniani"?
Tak, jest sporo podobieństw. Największa różnica polega na tym, że za mną nie biega facet z kamerą.
12Moje dziecko ma zespół Aspergera. Czy możesz nam pomóc?
Tak, o ile chodzi o rozwiązanie problemów z zachowaniem a nie "leczenie" zespołu Aspergera jako takie.
13Moje dziecko ma zespół Downa. Czy jesteś w stanie nam pomóc?
W większości przypadków tak, o ile chodzi o rozwiązanie problemów z zachowaniem a nie "leczenie" zespołu Downa jako takie.
14To zbyt piękne, męczę się 5 lat a ty rozwiążesz problem w 5 dni?
Tak, też uważam, że to wspaniałe ;) Dlatego właśnie, mimo iż dużo i ciężko pracuję, nie wyobrażam sobie robienia czegokolwiek innego. Bycie skutecznym i pomaganie rodzinom jest bardzo motywujące i daje poczucie głębokiego sensu.
15Przeczytałem całą masę książek na temat wychowania dziecka i nic nie pomogło. Co jeszcze może mi Pan pokazać?
Najczęściej jest tak, że rodzice z którymi pracuję mają za sobą dziesiątki przeczytanych książek i współpracę z kilkoma psychologami. Rzeczywiście jest tak, że często wprowadzam metody, które znają i których próbowali, jednak popełniali błędy podczas ich stosowania. Tutaj diabeł tkwi w szczegółach - po wskazaniu im, gdzie ten błąd był popełniany, wszystko zaczyna działać.
16Pogubiłam się. Jeszcze raz, jak wygląda Twoja 5-dniowa wizyta?
Przyjeżdżam do Ciebie, nie ma znaczenia gdzie mieszkasz. Może być nawet za granicą. Spędzam z Tobą i Twoją rodziną całe 5 dni - razem jemy, obijamy się, chodzimy na spacery etc. Zależnie od Twojego życzenia albo dosłownie się wprowadzam albo mieszkam w pobliskim hotelu i wtedy spotykamy się rano i rozchodzimy późnym wieczorem. W pierwszy dzień tylko obserwuję jak wygląda wasze życie rodzinne. Drugiego dnia dzielę się z Tobą swoimi obserwacjami i mówię, co robisz źle, z czego wynikają Twoje problemy. Mówię co DOKŁADNIE zrobić, by je wyeliminować. Na początku robię to sam czyli dajmy na to jak Twój smyk ma atak histerii czy agresji ja go opanowuję, a ty obserwujesz. W miarę upływu czasu ty zaczynasz wprowadzać moje sposoby a ja obserwuję jak to robisz i od razu pokazuję Ci, gdzie popełniasz drobne błędy które sprawiają, że metoda nie zadziała. Po 5 dniach jesteś już po rewolucji w domu i Twoje relacje z dzieckiem wyglądają całkowicie inaczej.
17Moja córka naprawdę jest demonem, z całym szacunkiem dla Ciebie, ale nie dasz rady...
Dam radę. Wierz mi, że widziałem już nie raz podobne sytuacje i zawsze dawałem radę.
18Boję się, że nawet z Twoją pomocą nie dam rady.
Dasz radę, bo gdy do Ciebie przyjadę będziesz mieć do dyspozycji CAŁĄ moją wiedzę i doświadczenie. Ja dosłownie poprowadzę Cię za rękę, wskażę każdy Twój błąd i najdrobniejszy niuans, który ma znaczenie. Dostajesz gotowca - sam konkret, zero lania wody i niejasnych ogólników.
19Nie dam rady wygospodarować całych 5 dni. Jeden dzień muszę spędzić w pracy.
Nie jest to żaden problem. Zawsze gdy odwiedzam rodzinę, ktoś musi albo wyjść do pracy, albo po prostu gdzieś pojechać i czymś się zająć. Nie ma sensu odkładanie mojej wizyty w oczekiwaniu na "idealny moment", który nigdy nie nadejdzie.
20Michał, jestem zdecydowana! Jak się z Tobą umówić?
Super, bardzo się cieszę! Zadzwoń do mnie pod numer +48 602 196 305. Jeśli nie odbieram - napisz maila na kontakt@akademiawychowania.com Zapytam Cię o Twoją domową sytuację, opowiem Ci nieco więcej na temat mojej wizyty. Ustalimy termin i poproszę Cię o zapłacenie zaliczki 2000 PLN.
21Czy możliwa jest płatność na raty?
Na pewno się dogadamy. Zadzwoń do mnie +48 602 196 305.
22Proszę Pana, mam aż czwórkę dzieci. Wszystkie broją. Czy wpłynie to na cenę usługi?
Nie ma problemu, zajmę się całą czwórką. Cena pozostaje bez zmian.
23W jakim przedziale wiekowym musi być dziecko by Twoja wizyta miała sens?
Przyjeżdżam do dzieci w wieku od 2,5 do 11 lat.
24Michał boję się, że przy Tobie moja córka będzie grzeczna i nic z tego nie wyjdzie.
To bardzo powszechna obawa. W praktyce nie jest to problem - na początku dzieci próbują udawać ale po maksymalnie 3 godzinach zachowują się już tak jak na co dzień. Dotyczy to także rodziców.
25Czy nie jest tak, że jak tylko wyjedziesz to wypracowane efekty zaczną zanikać?
Nie jest tak. Od lat pytam o to rodziców z którymi współpracowałem rok, dwa lata wcześniej i zawsze uzyskiwałem odpowiedź, że efekt jest trwały.
26Czy będzie konieczny Twój powrót po dwóch tygodniach tak jak w "Superniani"?
Nie ma takiej potrzeby. Po 5 dniach wiesz już doskonale co dalej robić.
27Na jakiej zasadzie "przyjedziesz do mnie do domu"?
W pewnym sensie będę na prawach gościa. Dla Ciebie będę jak znajomy, dla dziecka jak "wujek". Będziemy razem jedli i kręcili się z dziećmi po pobliskich placach zabaw.
28Boję się, że to będzie bardzo niezręczne. Mamy spędzić razem całe 5 dni a jeszcze się nawet nie znamy!
Obawa ta jest w pełni zrozumiała, natomiast na szczęście w praktyce moi klienci czuję się niezręcznie przez pierwszą godzinę, maksymalnie 3. Potem jest już bardzo "naturalnie".
29Jak długo trzeba czekać na Pana wolny termin?
Nie ma tutaj reguły. Zdarzyło mi się umówić dosłownie na następny dzień. Najdłużej trzeba było czekać 3 miesiące.
30Co jeśli się umówimy i w ostatniej chwili dziecko się rozchoruje albo mi coś wyskoczy?
Trudno, tak bywa. Po prostu ustalimy inny termin. Nie będą za to pobierał żadnej dodatkowej opłaty.
31Nie mam wolnego łóżka, które mogę Ci zaproponować. Co w tej sytuacji?
Poszukam sobie jakiegoś pobliskiego hotelu, nie jest to problem.
32Mieszkamy za granicą. Czy wtedy cena skacze do góry?
W przypadku wyjazdów zagranicznych cena wzrasta tylko o koszty przelotu. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w Anglii czy Tajlandii.
 
 
 

 

Co mówią o mojej pomocy rodzice, z którymi miałem zaszczyt współpracować?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DAJĘ CI PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!

Jestem w 100% przekonany o skuteczności moich metod. Rozumiem jednak, że ty takiej pewności nie masz, dlatego też

BIORĘ CAŁE RYZYKO NA SIEBIE!

Jeżeli w trakcie mojej wizyty u Ciebie dojdziesz do wniosku, że ta widza nie działa, nie wezmę od Ciebie pieniędzy. Nigdy nie zdarzyło mi się, by ktoś składał reklamację, jednak postanowiłem dać taką możliwość dla Twojego komfortu psychicznego. 

 

 

 

Umów się ze mną:

+48 602 196 305 

 kontakt@akademiawychowania.com 

 
 

Skąd mnie znasz?

 

Miałem wielką przyjemność wielokrotnie dzielić się moją wiedzą występując w telewizji, udzielając wywiadów do gazet a także poprzez kanał na YouTube i napisaną przeze mnie książkę "Akademia Wychowania".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dlaczego Twoje dziecko nadal jest niegrzeczne?

 

 

Przecież ciągle tłumaczysz mu, że tak nie wolno. Robisz co możesz, by właściwie go wychować...


Problem leży w tym, iż tak naprawdę nie wiesz, co robić, bądź posiadana przez Ciebie wiedza jest błędna. Na podstawie mojej wieloletniej praktyki mogę ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że absolutnie w każdym przypadku możliwe jest oduczenie dziecka nieprawidłowych zachowań w bardzo krótkim czasie . Trzeba jednak znać skuteczne sposoby i wiedzieć, jak je wdrożyć.


Brak konkretnej wiedzy sprawia, iż rodzic sam jest jak „dziecko we mgle”.

Zastanówmy się przez chwilę...

Skąd właściwie rodzic ma wiedzieć, jak dotrzeć do swojego smyka, jak wychować go tak, by jemu było dobrze, ale także by innym było dobrze z nim?

 
 
Jest to przecież konkretna WIEDZA opierająca się zarówno obserwacjach zbieranych przez całe pokolenia rodziców i psychologów, jak i na BADANIACH NAUKOWYCH, gdzie przy pomocy eksperymentowania z zachowaniem ściśle określonych procedur sprawdzają, jak rozmaite oddziaływania przekładają się na rzeczywistość.
 
 


Nie mam pojęcia, dlaczego tak jest, ale nie jesteśmy uczeni tego w szkołach. Wielka szkoda, przecież większość ludzi prędzej czy później zostaje rodzicami. Wtedy ta właśnie wiedza jest na wagę złota.

Co więc pozostaje? Odwołanie się do własnej intuicji. Ta niestety bywa bardzo zawodna. Bardzo często najlepsze, co można zrobić dla dziecka, to całkowita odwrotność tego, co wydaje się słuszne.

Masz poczucie, że dziecku trzeba tłumaczyć co wolno, a czego nie, co jest dobre, a co jest złe. Jest to prawda, jednak intuicja nie podpowiada już, że jeśli powiesz coś dziecku więcej niż raz, maksymalnie dwa w danej chwili, to zaczniesz STRZELAĆ SOBIE W PRZYSŁOWIOWE KOLANO!

W tej chwili musisz podjąć konkretne kroki. Każde kolejne słowo, za którym nie idzie natychmiastowa zmiana zachowania dziecka sprawia, że bardzo poważnie podkopujesz swój rodzicielski autorytet ,co z kolei pogłębia problem, rodzi kolejne i przekłada się na bardzo niekorzystną atmosferę w domu. Jeśli przez dłuższy czas powtarzasz dziecku to samo, raz prosząc, raz grożąc, raz próbując przekupstwa, to popełniasz BARDZO POWAŻNY BŁĄD WYCHOWAWCZY.

Być może wiedza, którą masz, jest po prostu błędna. Wtedy nie ma znaczenia, jak ciężko będziesz pracować nad jej wdrożeniem, ile potu i łez przy tym wylejesz, nic Ci to nie da, nic się nie zmieni na lepsze: mało tego, najprawdopodobniej na przekór Twoim intencjom, będzie jeszcze gorzej.

Skąd się bierze taka błędna wiedza?

Czasem zdobywamy ją od naszych bliskich. Rodziców, ciotek, wujków: osób, które wychowały już dzieci. Niestety muszę Cię zmartwić. Osoby te nie są specjalistami w tej dziedzinie. Nie poświęcili lat życia na czytanie badań naukowych, nie są psychologami dziecięcymi. Fakt, iż udało im się wychować dzieci nie dowodzi, że naprawdę wiedzą co robić w każdej sytuacji i z czego to wynika.

Udało im się pomimo braku wiedzy, a nie dzięki niemu.

Oczywiście nie można ich winić za to, iż jej nie zdobyli. Nie tak dawno, ona jeszcze po prostu nie istniała, bądź była w powijakach. Przypominam, że internet i idący za nim nieograniczony dostęp do informacji, to stosunkowo nowy wynalazek.

Oczywiście nie oznacza to, że wszystko, co możesz znaleźć w internecie jest dobre. Wręcz przeciwnie. Fora internetowe pełne są bzdur.

Pełne są one porad w stylu

„To tylko dziecko, wyrośnie z tego.”Muszę Cię zmartwić. Nie wyrośnie.

Oczywiście, jeśli teraz Twój 4-letni Jaś terroryzuje innych gryząc, nie będzie tego robił mając lat 30. Problem się sam nie rozwiąże, a jedynie zmieni swoją formę. 30-letni Jaś będzie nielubianym przez nikogo furiatem, który nie potrafi porozumieć się z ludźmi, który nie ma żadnych bliskich relacji i jakby tego było mało, nie będzie miał pojęcia, czemu tak jest. A ta przyczyna będzie tkwiła w jego dzieciństwie, gdzie jego rodzice po prostu nie potrafili nad nim zapanować i co za tym idzie nigdy tak naprawdę nie nauczyli go, jak żyć dobrze z innymi ludźmi.

Być może wyczytasz na tych forach, że setki innych rodziców również mają problem z agresją swojego malca i nie potrafią nad tym zapanować, po czym dojdziesz do wniosku, że jest to normalne, że jest to po prostu wpisane w bycie dzieckiem.
 

 

Fakt, iż problemy wychowawcze są coraz częstsze, nie oznacza, że należy je akceptować.

 Nie wolno Ci tego akceptować zasłaniając się powszechnością tego negatywnego zjawiska. Musisz działać, szybko i zdecydowanie! Być może szukałaś czy szukałeś wiedzy w książkach lub w płatnych kursach online. To znacznie lepszy ruch, niż przeglądanie najczęściej niewiele wartych porad z for internetowych, jednak nadal musisz uważać na źródła. Dlaczego?

Być może wiedza, którą udało Ci się tak zdobyć, nie jest tak naprawdę wiedzą, a teoretyzowaniem.

Obecnie rynek jest dosłownie zalany poradnikami nie mającymi absolutnie żadnej wartości. Pisani są przez teoretyków powtarzających jedynie słowa innych, którzy nigdy nie zmierzyli się z żadnym problemem wychowawczym.

Takich jest niestety coraz więcej. Nieco upraszczając rzeczywistość, można je wszystkie wrzucić do jednego worka. Są to idealistyczne teorie mówiące: "kochaj swoje dziecko i szanuj, a nigdy nie sprawi Ci ono żadnego problemu wychowawczego". Nie jest to prawda... Miłość do dziecka jest niezbędna, by je wychować na świetnego człowieka, ale to nie wystarczy.

Niezbędna jest również umiejętność ułożenia sobie relacji z dzieckiem i co za tym idzie – poznania konkretnych metod wychowawczych. Twoim obowiązkiem jako rodzica jest zapanować nad dzieckiem. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, wyrządzić krzywdę zarówno sobie, jak i jemu.

Jakie porady możesz dostać w wątpliwej jakości źródłach? Szukając odpowiedzi na pytanie, co zrobić z dziecięcą agresją, być może natknęłaś czy natknąłeś się na poradę mówiącą, że dziecko należy mocno przytulić.

Jest to absolutnie najgorsza rada, jaką można dać rodzicowi. Dlaczego?

Wynika to z bardzo protego mechanizmu psychologicznego. Jeśli dasz dziecku nagrodę w postaci swojej uwagi i przytulenia za to, że zachowa się skandalicznie, to z całą pewnością utrwalisz to zachowane. Nie ma absolutnie innej możliwości. Wiem, że brzmi to paradoksalnie, ale przytulając dziecko w momencie jak bije innych, po prostu je krzywdzisz.

A zmierzasz przecież do czegoś innego, chcesz dziecko oduczyć załatwiania swoich dziecięcych spraw przy pomocy pięści... Chcesz wychować je na szczęśliwego dorosłego, a nie odtrąconego przez społeczeństwo furiata.

 

 

Skąd ja to wszystko wiem? Na jakiej podstawie mówię Ci co działa, a co nie?

 


Dlaczego jestem w 100% przekonany, że ze mną osiągniesz sukces? Ponieważ robiłem to już dziesiątki razy. Osobiście zweryfikowałem wszystko, czego sam się nauczyłem podczas lat pracy polegających na odwiedzaniu rodziców w ich własnych domach, by tam dosłownie prowadząc ich za rękę pomóc im w rozwiązaniu każdego trapiącego ich problemu.

Mówiąc najprościej – zawsze biorę pełną odpowiedzialność za to, co robię

Pracując w ten sposób z rodzicami zawsze odnosiliśmy pełen sukces! Mało tego, gdy pytałem po latach, czy to co wdrożyliśmy nadal działa, odpowiadali krótko: TAK!

Znacznie łatwiej jest dawać porady w gabinecie i brak sukcesu zwalać na złe ich wprowadzenie czy brak konsekwencji rodziców, czyż nie?

 
 

Co się stanie, jeśli nie rozwiążesz problemu?

 
 

✅ Twoja relacja z dzieckiem będzie każdego dnia coraz gorsza.

✅ Zaczną pojawiać się coraz to nowsze problemy wychowawcze.

✅ Atmosfera w twoim domu będzie pełna napięcia.

✅ Zamiast cieszyć się rodzicielstwem, będziesz odczuwać stres z jego powodu.

✅ Twoje dziecko na pewno będzie miało problemy w relacjach z innymi.

 

 

 
 

✅ Bardzo szybko wypalisz się jako rodzic.

✅ Może dojść do wypadku, gdy dajmy na to Twoje dziecko uderzy kogoś ciężkim przedmiotem.

✅ Awantury będą na porządku dziennym.

Twoje dziecko będzie miało zaburzone poczucie bezpieczeństwa – tak się dzieje, gdy nie ma rodzica, który potrafi nad nim zapanować.

 

 

 

 

Umów się ze mną:

+48 602 196 305 

 kontakt@akademiawychowania.com 

 

 

Musisz wiedzieć, że nie ma sensu odkrywanie koła na nowo. Jesteś rodzicem. Twoim zadaniem nie jest wymyślenie metod wychowawczych, a zdobycie konkretnej wiedzy na ten temat i zastosowanie jej we własnym domu.

Obecnie psychologowie mają skuteczne rozwiązania na absolutnie każdy problem wychowawczy. Jest to wiedza, której nie jest w stanie zgromadzić jeden człowiek. Jest ona efektem wieloletniej pracy tysięcy specjalistów – nie masz szans, by samodzielnie to „wymyślić”.

Nie próbuj więc "wymyślić koła na nowo", po prostu sięgnij po to, co już jest sprawdzone i przetestowane. Pamiętaj – nie ma takiego problemu wychowawczego, na który nie powstało skuteczne rozwiązanie!

 

W jakiego typu problemach się specjalizuję?

 
 

✅ Ataki dziecięcej histerii

✅ Agresja

✅ Uzależnienie od smartfona, tabletu, telewizji

✅ Ignorowanie poleceń rodzica

✅ Problemy z nauką

✅ Niesamodzielność

✅ Konflikty między rodzeństwem

✅ Uciekanie na spacerze

✅  Przeklinanie

✅ Pomoc dzieciom prześladowanym w szkole/przedszkolu

✅ Ustalanie i skuteczne egzekwowanie zasad domowych

✅ Jęczenie

✅ Dzielenie się

✅ Problemy szkolne

✅ Pyskowanie

✅ Bezsenność

✅ Nocne moczenie

✅ Nauka spania we własnym łóżku

✅ Natrętne wtrącanie się i przerywanie

Przychodzenie w nocy do łóżka rodziców

✅ Edukacja Finansowa + kieszonkowe

✅ Lęki nocne

Kary i nagrody w wychowaniu

✅ Wychowanie seksualne

✅ Treningi relaksacyjne dla dzieci

✅ Metody szybkiej i efektywnej nauki dla dzieci

✅ Wahania nastroju

✅ Problemy z "niejadkiem"

✅ Dziecięca nieśmiałość

✅ Nawiązywanie i podtrzymywanie przyjaźni

✅ Ostentacyjne przeciąganie wykonywanych czynności

✅ Nauka samodzielnego ubierania się

✅ Trening czystości

✅ Skarżenie na innych

✅ Obgryzanie paznokci

✅ Rozwijanie kreatywności

✅ Problemy z koncentracją

✅ Przyjmowanie porażek

✅ Kłamanie

✅ Radzenie sobie z dziecięcym buntem

✅ Wdrażanie dzieci w obowiązki domowe

✅ Odstawianie smoczka i butelki

✅ Lęk separacyjny

✅ Rozwój emocjonalny

✅ Żałoba

✅ Przechodzenie przez rozwód

✅ Radzenie sobie ze złością dziecka

✅ Wieczne niezadowolenie dziecka ze wszystkiego

 

A także wiele, wiele innych. Zajmuję się praktycznie wszystkimi problemami, jakie mogą sprawiać dzieciaki w wieku 2,5 do 11 lat.

 
 

 

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoją rodzinę po przemianie...

Zobacz to, jak się bawicie, jak spędzacie razem czas i jesteście po prostu szczęśliwi. Wasze relacje są poukładane. Twoje dziecko wie co mu wolno a czego nie. Nie tracicie czasu na niepotrzebne potyczki i awantury. Twoje dziecko nie przejawia nawet śladu agresji, nie histeryzuje i słucha co do niego mówisz. To jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu umów się ze mną na 5-dniową interwencję i pozwól sobie pomóc!

 

 

 

Umów się ze mną:

+48 602 196 305 

 kontakt@akademiawychowania.com 

 
 

Zapisz się i odbierz bonus

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Subscribe to our newsletter

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

 

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

 

Podaj swój główny adres email, aby przejść dalej

 

Podaj swój główny adres email, aby przejść dalej