histeria 47 v.1 – Copy BRAK 2 pierwszych przycisków kup teraz – Akademia Wychowania Michała Kędzierskiego

„Jak w 5 dni całkowicie wyeliminować dziecięcą HISTERIĘ, nawet jeśli masz mało czasu i próbowałaś już wszystkiego”?

Jeśli chcesz w ciągu zaledwie 5 dni skończyć z wymuszaniem przez Twoje dziecko za pomocą histerii, które jest dla Ciebie skrajnie frustrujące, przeczytaj do końca każde słowo na tej stronie!

Męczenie się nie ma absolutnie żadnego sensu, a problem da się rozwiązać zaskakująco szybko!

Masz przed sobą dwie drogi:

DROGA #1
Robisz to, co do tej pory, czyli dalej tracisz czas i emocje na tłumaczenie dziecku, że nie życzysz sobie histerii, powtarzanie w kółko tego samego  czy wreszcie krzyczenie i towarzyszące mu potem poczucie winy.

Tkwisz tym samym w błędnym kole negatywnych emocji, gdzie napięta atmosfera wywołana przez histeryzujące dziecko rujnuje relacje między wszystkimi domownikami. Dochodzi do coraz częstszych kłótni między rodzicami, co z kolei sprawia, że dziecko coraz gorzej radzi sobie z emocjami i histerie są coraz częstsze...

KAŻDEGO DNIA JEST CORAZ GORZEJ!

Nie możesz liczyć na to, że problem sam się rozwiąże, że dziecko "wyrośnie z tego". To się nigdy nie stanie.
Oczywiście, 3-letni Jasiu może położyć się na podłodze w supermarkecie i waląc pięściami w podłogę i drąc się wniebogłosy domagać się kupna zabawki... Gdy stanie się trzydziestoletnim Janem, nie będzie zachowywał się w ten sposób, co nie znaczy, że problem został rozwiązany. Zmieni on jedynie swoją formę! Na jaką? Jan będzie odrzuconym przez społeczeństwo, nieszczęśliwym odludkiem.

Dlaczego?

Ponieważ nie panujący nad histerią rodzice nauczyli go tym samym, iż „liczę się tylko ja", a najlepszym sposobem na komunikację z innymi jest  wpadanie  furię. Nikt nie będzie tolerował Jana, zostanie on sam i co gorsza nie będzie miał pojęcia, dlaczego ludzie go nienawidzą...

DROGA #2:
Rozwiązujesz problem nie przy pomocy zawodnej intuicji czy porad zasłyszanych w pobliskim warzywniaku, a przy pomocy PRAKTYCZNEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ opartej na BADANIACH NAUKOWYCH. Mówiąc rozwiązujesz problem mam na myśli sytuację, gdzie przez 5 dni robisz dokładnie to co należy w codziennych sytuacjach, szczególnie wtedy, gdy dziecko ma atak histerii, po czym sprawa jest załatwiona. Dziecko nie próbuje więcej nic na Tobie wymusić wrzaskiem.

Może jeszcze przez parę tygodni podejmować pojedyncze, trwające kilka minut próby, ale szczerze mówiąc nie mają one żadnego znaczenia i nie wpłyną na komfort Twojego życia.
Zauważ, że nie mówimy tutaj o poprawie sytuacji, MÓWIMY O CAŁKOWITYM ROZWIĄZANIU PROBLEMU, raz na zawsze w sposób trwały. Mówimy o sytuacji, gdzie wszyscy członkowie Twojej rodziny budzą się w nowej rzeczywistości, żyją w szczęściu i harmonii bez zbędnych "scen" rodem z horroru.

Czy naprawdę stać Cię - w sensie emocjonalnym - na to, by wybrać drogę #1? Czy to ma w ogóle jakiś sens? Pamiętaj, to nie tak, że to jedynie ty niesiesz to brzemię. Wysoką cenę za nierozwiązanie problemu histerii będą płacić wszyscy członkowie rodziny, Twoje ukochane dziecko w szczególności...

Nie ma znaczenia, jak wiele wysiłku włożysz, jak wiele łez wylejesz i jak bardzo cierpliwym, konsekwentnym czy inteligentnym rodzicem będziesz. Jeśli stosujesz metody, które nie działają, to nigdy nie rozwiążesz problemu. Albert Einstein powiedział kiedyś: "szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów".

Prośba do Ciebie: skończ zachowywać się jak szaleniec i daj sobie pomóc!

Dobrze, z moich ust padło wiele mocnych twierdzeń i obietnic. Zastanawiasz się pewnie, jakim prawem i na jakiej podstawie je wygłosiłem? Już się przedstawiam 🙂

KIM JESTEM?

Nazywam się Michał Kędzierski. Jestem wykształconym na zajmującym pierwszą pozycję w rankingu polskich uczelni Uniwersytecie Jagiellońskim psychologiem dziecięcym.
Od 9 lat zajmuję się profesjonalną pomocą rodzicom, których dzieci sprawiają wszelkiej maści problemy wychowawcze.

Działam bardzo nietypowo. Odwiedzam rodziców mających problemy wychowawcze w ich własnych domach. Dosłownie wprowadzam się do nich na 5 dni, by poprowadzić ich za rękę i osobiście pokazać, co należy zrobić, gdy dziecko zaczyna zachowywać się w sposób nieakceptowalny.

Taka właśnie nieortodoksyjna forma pomocy pozwoliła mi odnieść sukces: pracując nieustannie w terenie, "na żywym organizmie" na własne oczy widziałem, co działa a co jedynie dobrze brzmi. Czytałem setki poradników i badań naukowych i nieustannie testowałem ich RZECZYWISTĄ SKUTECZNOŚĆ.

Jak widzisz, jestem PRAKTYKIEM. Każdą poradę, jaką ode mnie usłyszysz, przetestowałem OSOBIŚCIE przynajmniej parędziesiąt, najczęściej paręset razy, zawsze odnosząc sukces. Powiem nieskromnie - przychodzę do Ciebie z pierwszej ligi!
✅ Prowadzę kanał na YouTube "Akademia Wychowania Michała Kędzierskiego" subskrybowany przez 60.000 osób!
✅ Jestem twórcą jedynej w swoim rodzaju "instrukcji obsługi dziecka", legendarnego programu kształcącego rodziców online "Akademia Wychowania", w którym uczestniczy ponad 2000 osób.
✅ Jestem autorem specjalistycznych poradników online "Zgodne Rodzeństwo", "Histeria Dziecka", "Agresja Dziecka", "Dziecko Nie Słucha" oraz "Spokojne Noce", które przerobiło łącznie ponad 9000 osób.
✅ Napisałem bestsellerową książkę "Akademia Wychowania", która rozeszła się w nakładzie 5000 egzemplarzy
✅ Odbyłem ponad 60 wizyt domowych, podczas których osobiście pomagałem zagubionym rodzicom przeprowadzić "rewolucję wychowawczą" w ich własnych domach.
✅ Mój fanpage na Facebooku regularnie obserwuje 33.000 osób, a kanał na TikToku 36.000 osób, moją listę mailingową subskrybuje 120.000 osób!
✅ Udzieliłem dziesiątek wywiadów w radio oraz dla gazet.
✅ Moje kilkukrotne występy w programie "Pytanie na Śniadanie" obejrzało łącznie ponad 2.000.000 osób!


Wróćmy jednak do Ciebie i trudnych zachowań Twojej pociechy...

Chcę pomóc Ci zrozumieć, dlaczego do tej pory nie udało Ci się ogarnąć kwestii histerii, mimo Twoich niemałych przecież starań...

1: Wierzysz w "Rodzicielstwo Bliskości"

Muszę Cię zmartwić, ale mimo swojej popularności i faktu, iż "brzmi to jak świetne, nowoczesne rodzicielstwo", jest to czyste zło kreujące masowo małych tyranów i doprowadzające kochających rodziców do nieustannego poczucia winy i na skraj załamania nerwowego.

2: Nie masz czasu i siły

Jasne, że nie masz! Nie masz prawa go mieć. Zastanów się... skoro zaczynasz dzień wyczerpującą histerią, potem biegasz za dzieckiem egzekwując na siłę każdą najmniejszą bzdurę, nie wykonuje ono żadnych obowiązków domowych, a na dokładkę musisz wysłuchać jeszcze skarg sąsiadów na Twojego urwisa? Wychowanie wymaga wysiłku, jasne...

ALE NIE TAKIEGO, JAKI TY W NIE WKŁADASZ W TEJ CHWILI!

Szarpiesz się z nim od rana do nocy, ponieważ jeszcze nie masz wiedzy o tym, jak je wychować, jak nad nim zapanować. Gdy się tego nauczysz skończą się histerie, powtarzanie tego samego dziesiątki razy w kółko, niekończące się egzekwowanie wykonania najprostszych czynności. Dziecko bez biegania za nim posprząta zabawki, zje śniadanie i się ubierze, a potem pójdzie się grzecznie bawić, KIEDY TY WYPIJESZ KAWĘ Z PRZYJACIÓŁKĄ albo WYSKOCZYSZ NA MASAŻ.

Do rzeczy... absolutnie każdy mój kursant, który naprawdę się zaangażował i sumiennie wykonał instrukcje ode mnie, odniósł sukces. Tych, którzy zaczynając nie byli TOTALNIE PRZYTŁOCZENI CODZIENNOŚCIĄ mogę policzyć na palcach jednej ręki.
Zrozum... Wiedza, którą przekazuję Ci na złotej tacy wysadzanej diamentami to esencja tego co działa... dokładne instrukcje krok po kroku. Krótkie i treściwe. W praktyce stosowanie mojej wiedzy wygląda tak, że na dosłownie kilka dni musisz zacisnąć zęby, by znaleźć kilkanaście minut na przesłuchanie materiałów, a potem nagle masz znacznie więcej wolnego czasu!? Dlaczego? Bo dziecko przestaje sprawiać problemy, więc nie tracisz czasu na ich ciągłe rozwiązywanie.

TWOJE ZABIEGANIE I ZMĘCZENIE ABSOLUTNIE NIE JEST PRZESZKODĄ...

Wręcz przeciwnie... Im większe Twoje zmęczenie i zabieganie, tym ważniejsze, by zacząć zdobywać tą wiedzę jak najprędzej!

3: Ktoś Cię sabotuje

"Ok Michał, wszystko fajnie, ale nie ma sensu, żebym zaczynała, bo mój mąż ma swoje zdanie. Zrobi po swojemu i moje starania pójdą na marne" Codziennie słyszę tego typu obiekcje. Faktem jest, iż efekty są najszybsze, gdy wszystkie osoby zaangażowane w wychowanie współpracują. Jeśli partner, partnerka, dziadek, babcia KTOKOLWIEK będzie robić Ci na przekór, to jedynie nieznacznie Cię to spowolni. Tak samo osiągniesz pozytywny rezultat "robiąc swoje".

4: Twoje dziecko jest wyjątkowe, absolutnie nic na nie działa

BZDURA! Moje metody to pewniaki. Jeśli są odpowiednio zastosowane, nie ma takiej siły we wszechświecie, by nie zaskoczyło. Trzeba jednak wdrażać je bardzo starannie! Jeśli jakaś metoda była stosowana z błędami, to tak jakby nigdy nie została użyta! Nie jesteśmy takimi wyjątkowymi płatkami śniegu, jak nam się wydaje...

5: Jesteś inżynierem introwertykiem, nie msz pojęcia o psychologii

Nie musisz być profesorem psychologii, by sięgnąć po moje rozwiązania. Kursy są ŁOPATOLOGICZNE, to dokładne opisy Twoich prawidłowych zachowań w codziennych sytuacjach wraz z wytłumaczeniem mechanizmu psychologicznego, który za tym stoi oraz pokazaniem najczęściej popełnianych błędów. Każdy "Kowalski" i "Kowalska" bez przygotowania psychologicznego poradzi sobie bez problemów.

6: Nie wiem, co mam robić. Każda książka daje mi inną radę.

Wiem, byłem tam i sam się kiedyś na te bzdury nabierałem dostając szału przez zaprzeczające sobie "porady pseudo-ekspertów". Pracowałem jednak Ciężko przez ponad 9 lat, by odsiać ziarno od plew. Powiem Ci co robić. Ja popełniłem wszystkie możliwe błędy lata temu, ty już nie musisz.


Teraz przyszedł czas na bardzo ważne pytanie...


Ile to kosztuje?


Trzymaj się teraz bardzo ale to bardzo mocno...

Możesz zamienić w raj życie swoje, swojej drugiej połówki, dziecka i sąsiadów za jedyne

47 PLN

Czyli tyle, ile zapłacisz za ciasto i kawę w kawiarni...


Tak, to ten sam kurs, który można znaleźć w sklepie na mojej stronie akademiawychowania.pl za 797 PLN. Taka jest jego rzeczywista wartość.

Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, co mi odbiło i dlaczego zacząłem nagle rozdawać bezcenną wiedzę PRAKTYCZNIE ZA DARMO... Już tłumaczę:

Klika miesięcy temu przez błąd w systemie ten kurs sprzedał się się w kilkuset egzemplarzach w ciągu paru godzin. Dlaczego? Przez błąd w systemie złotówki zamieniły się w grosze.

Gdy tylko to zauważyłem oczywiście przywróciłem starą cenę. Nie anulowałem złożonych zamówień, ponieważ uznałem, że to byłoby nie fair.

To, co stało się po kilku tygodniach wprawiło mnie w zdumienie.

Kurs "Histeria Dziecka", będący już w normalnej cenie 797 PLN, zaczął sprzedawać się jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki". Nagle, bez ostrzeżenia i bez wyraźnego powodu.

Po krótkim śledztwie okazało się, że zadziałała magia rekomendacji. Kilkuset zachwyconych efektami rodziców zaczęło opowiadać o swoich sukcesach znajomym. Ci przyszli do mnie i kupili kurs w jego standardowej cenie.

Wracając do postanowionego na początku pytania: dlaczego postanowiłem sprzedać 300 sztuk kursu "Histeria Dziecka" po absurdalnie niskiej cenie?

Dlatego, że wolę rozdać trochę za półdarmo, niż wydawać pieniądze na reklamę.

Ty uzyskasz dzisiaj dostęp za grosze. Ja cierpliwie poczekam na genialne efekty, które uzyskasz i Twoich znajomych pragnących ciszy, spokoju i dobrych relacji z własnym dzieckiem.

KORZYSTAJ, PÓKI MOŻESZ!

Do sprzedaży w promocyjnych warunkach jest 300 sztuk kursu, będzie ona trwała maksymalnie 48 godzin.

Koniec promocji za:


Pozostało: 27 / 300

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO!
Dołączając teraz, oprócz samego kursu "Histeria Dziecka", dzięki któremu w 5 dni całkowicie rozwiążesz problem wymuszania za pomocą histerii, otrzymasz ode mnie roczny dostęp do zamkniętej społeczności na Facebooku, gdzie możesz mi zadać dowolne pytanie odnoszące się do treści posiadanych przez Ciebie kursów!

Co to dla Ciebie oznacza? Nie ponosisz ryzyka, iż "utkniesz" w jakimś momencie. Jeśli tylko poczujesz, że z czymś sobie nie radzisz, zadajesz mi pytanie na grupie i jak wskażę Ci dalszy kierunek Twoich działań!

Poznasz tam też rodziców takich jak ty, którzy chcą się rozwijać i zdobywać wiedzę o mądrym i skutecznym wychowaniu.

Mało tego! Dostaniesz również zaproszenie na specjalny webinar, na którym będę tylko i wyłącznie odpowiadał na pytania moich kursantów!

Godzina konsultacji ze mną sam na sam kosztuje 497 PLN.

Podsumujmy to raz jeszcze...

Inwestując CZTERDZIEŚCI SIEDEM ZŁOTYCH i ani grosza więcej, uzyskujesz dostęp do kursu, dzięki któremu w krótkim czasie całkowicie ODUCZYSZ DZIECKO HISTERYZOWANIA.

Dostaniesz dostęp do światowej sławy specjalisty w formie dostępu do zamkniętej społeczności VIP oraz prywatnego webinaru VIP

Dzięki temu bez problemu rozwiejesz ewentualne wątpliwości dotyczące wdrażania mojej wiedzy.

Normalnie roczny dostęp do zamkniętej społeczności VIP na Facebooku to 999 PLN, a udział w prywatnym webinarze VIP to koszt 500 PLN.

Wartość samych BONUSÓW, które dostajesz ode mnie za darmo, to 1499 PLN.

Na kursie "Histeria Dziecka" oszczędzasz aż 750 PLN.

KLIKNIJ TERAZ W PRZYCISK PONIŻEJ BY UZYSKAĆ DOSTĘP DO PROMOCYJNEGO PAKIETU
WAŻNE! Pamiętaj, że nasza współpraca pozbawiona jest DLA CIEBIE jakiegokolwiek ryzyka!
Jest dla mnie bardzo ważne, by absolutnie KAŻDY mój kursant był nie tyle zadowolony, co ZACHWYCONY. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu (może to być nawet brzydka pogoda za oknem) stwierdzisz w przeciągu 30 dni kalendarzowych, że ten kurs nie był ABSOLUTNYM PRZEŁOMEM W TWOIM ŻYCIU, a otrzymana na nim wiedza nie przerosła kilkukrotnie Twoich oczekiwań, to napisz do mnie e-mail, a ja ZWRÓCĘ CI WSZYSTKIE PIENIĄDZE, bez zadawania żadnych pytań.

Biorę całe ryzyko na siebie...

Ty nie ryzykujesz NIC.

Osobiście GWARANTUJĘ natychmiastowy zwrot pieniędzy w przypadku braku PEŁNEGO sukcesu

Czujesz gotowość do działania? Chcesz skończyć z histerią i cieszyć się błogim spokojem? Jeśli tak, najwyższy czas, bym zaprezentował Ci mój kurs online...

"HISTERIA DZIECKA"
Co osiągniesz dzięki kursowi "Histeria Dziecka"?

Lub mówiąc inaczej, jak na życie Twoje i Twoich bliskich wpłynie FAKT, iż histeria nagle całkowicie ZNIKNIE?

✔️Odzyskasz spokój i zdrowie psychiczne

✔️Zyskasz czas na odpoczynek

✔️Poprawisz relację z drugą połówką

✔️Wejdziesz na całkowicie nowy poziom relacji z dzieckiem

✔️Przebędziesz drogę od zera do eksperta: odtąd zazdrosne koleżanki będą Cię pytać o radę, jak odzyskać spokój w domu

✔️Poprawisz relacje towarzyskie, ponieważ wyjściu z domu z dzieckiem przestanie towarzyszyć strach przed kompromitacją

✔️Odzyskasz autorytet u dziecka, co przełoży się na Twoją większą SKUTECZNOŚĆ jako rodzica. Dasz tym samym dziecku lepszy start w przyszłość

✔️Zaoszczędzisz masę pieniędzy i czasu na czytanie kolejnych pseudoporadników i nic nie wnoszące wizyty u psychologów

✔️Znacznie łatwiej rozwiążesz pozostałe problemy wychowawcze

✔️Frustrację, lęk, poczucie winy i bezradności zastąpisz radością, uśmiechem, poczuciem sukcesu i błogim spokojem
Zawartość kursu:

Moduł 1: Witaj na kursie!

✅ Skąd możesz mieć pewność, że podane przeze mnie metody są aktualne i skuteczne?

✅ Dlaczego tak wielu kochających rodziców nie radzi sobie ze swoimi dziećmi?


Moduł 2: Dlaczego histeryzuje?

✅ Jakie są PRAWDZIWE POWODY dziecięcej histerii, niezrozumiałe dla 98% rodziców?

✅ Jak zmieniając swoje zachowanie i środowisko dziecka w sposób automatyczny i nieuchronny doprowadzić do szybkiego oduczenia go reagowania w sposób histeryczny?

✅ Dlaczego mimo tak wielkiego wysiłku z Twojej strony do tej pory nie udało się nic zmienić bądź problem jedynie się pogłębił? [to sekret psychologów, o którym nie mówią ze względu na polityczną poprawność]

✅ Dlaczego dziecko nie ma oporów, by zachowywać się w sposób dla Ciebie okrutny?

 

Moduł 3: Jak rozwiązać problem?

✅ Jakie są najczęstsze reakcje rodziców małych histeryków, których należy unikać jak ognia?

✅ Co DOKŁADNIE robić, gdy ma miejsce histeria? [NIEZWYKLE PRECYZYJNA INSTRUKCJA OD A DO Z]

✅ Pułapki, na które musisz uważać.

✅ Jak reagować, gdy zmieni się otoczenie? [histeria poza domem]

 

Moduł 4: Psychologia histerii

✅ Jak będzie wyglądało wprowadzanie moich metod u Ciebie w domu? [jakie będą reakcje dziecka minuta po minucie]

✅ Jak stosowanie tej metody wpłynie na Ciebie?

✅ Jak stosowanie tej metody wpłynie na dziecko?

✅ Dlaczego ta metoda jest tak ekstremalnie skuteczna, mimo iż jest CAŁKOWICIE NIEINTUICYJNA?

✅ Jak doszło do tego, że Twoje dziecko w ogóle ZACZĘŁO histeryzować?

✅ Garść dodatkowych porad, które pomogą Ci jeszcze głębiej zrozumieć psychologię histerii.


Jestem zwolennikiem, aby o trudnych tematach mówić w prosty sposób i dając konkretne przykłady jako analogie do tłumaczonych zagadnień.

Dlatego w moich materiałach nie znajdziesz:

❌ Niedomówień

❌ Wodolejstwa

❌ Nikomu niepotrzebnej historii psychologii

❌ Masy trzysylabowych (i dłuższych) wyrazów mających promować poziom mojej erudycji zamiast nauczać.

"Nabijania" objętości materiału: to jest absurd! Moim zadaniem nie jest stworzenie 100 godzinnego kursu, którego nikt nie będzie miał czasu obejrzeć, a podanie Ci na tacy ESENCJI tego, co działa wprost wyśmienicie!

Podsumujmy raz jeszcze: inwestując jednorazowo ZALEDWIE 47 PLN zyskujesz:

✔️Roczny dostęp do kursu "Histeria Dziecka"
✔️Roczny dostęp do społeczności VIP, gdzie odpowiem na Twoje pytania
✔️Udział w webinarze VIP, gdzie na żywo będę odpowiadał na pytania
Co kursanci mówią o współpracy ze mną?
Co kursanci piszą na temat współpracy ze mną?

Akademia Wychowania w mediach:

Skąd jeszcze mnie znasz?

Koniec promocji za:

Pozostało: 27 z 300 promocyjnych pakietów

© Copyright 2023. All rights reserved  |  Polityka prywatności  |  Regulamin

Zapisz się i odbierz bonus

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Subscribe to our newsletter

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

 

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

 

Podaj swój główny adres email, aby przejść dalej

 

Podaj swój główny adres email, aby przejść dalej