2B RODZEŃSTWO 147 PLN landing kopia pierwotnego dodałem logo na górze – Akademia Wychowania Michała Kędzierskiego
 
 

Wieczne kłótnie i bijatyki pomiędzy rodzeństwem – jak poradzić sobie z tym problemem szybko i w 100% skutecznie?

 
 

Odpowiedź znajduje się w opracowanym przez Michała Kędzierskiego kursie online „Zgodne Rodzeństwo”.

 
 

Psycholog dziecięcy, specjalista od problemów wychowawczych okrzyknięty przez media „Panem Supernianią”  i przede wszystkim PRAKTYK pomagający rodzicom rozwiązywać problemy wychowawcze w ich własnych domach poprowadzi Cię za rękę, mówiąc jak DOKŁADNIE zachować się w konkretnych, trudnych sytuacjach.

 
 

Czy masz już serdecznie dość tego, że Twoje dzieci bez przerwy wdają się w bójki, kłótnie i przepychanki, jednym słowem zachowują się SKANDALICZNIE?

Z całą pewnością jest to dla Ciebie trudne: wszak wkładasz tyle trudu i miłości w ich wychowanie, a wątpliwej jakości „nagrodą” za to są niekończące się krzyki i awantury. 

 
 

Masz ochotę płakać z przemęczenia,  nie masz dosłownie paru minut spokoju w ciągu dnia, ponieważ Twoje pociechy albo krzyczą, albo zmuszają Cię do angażowania się w każdy bzdurny konflikt pomiędzy nimi?

Coraz bardziej izolujesz się od ludzi, gdyż wstyd Ci przed innymi z racji scen, które Twoje dzieci urządzają właściwie bez przerwy? 

 
 

Chcesz się wtedy zapaść pod ziemię i czujesz wszechogarniającą Cię frustrację – przecież próbowałaś czy próbowałeś już tylu metod wychowawczych!

To nie tak, że nic nie robisz z tą sytuacją – po prostu to, co robisz, jest nieskuteczne...

 
 

Znajdziesz tu odpowiedź na pytanie co robić, by Twoje dzieci przestały się awanturować, a zamiast tego świetnie spędzały czas razem i były dla siebie oparciem przez całe życie.

 

 

Dlaczego Twoje dzieci bez przerwy walczą?

 

 

Przecież ciągle tłumaczysz im, że to bez sensu, że znacznie lepiej bawić się razem i współpracować. Robisz co możesz, by pomóc im się porozumieć...


Problem leży w tym, iż tak naprawdę nie wiesz, co robić, bądź posiadana przez Ciebie wiedza jest błędna. Na podstawie mojej wieloletniej praktyki mogę ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że absolutnie w każdym przypadku możliwe jest pogodzenie walczącego rodzeństwa w bardzo krótkim czasie – od 5 do maksymalnie 21 dni. Trzeba jednak znać skuteczne sposoby i wiedzieć, jak je wdrożyć.


Brak konkretnej wiedzy sprawia, iż rodzic sam jest jak „dziecko we mgle”.

Zastanówmy się przez chwilę...

Skąd właściwie rodzic ma wiedzieć, jak dotrzeć do swoich dzieci, jak wychować je tak, by wreszcie zrozumiały, że nie tędy droga?

 
 
Jest to przecież konkretna WIEDZA PSYCHOLOGICZNA opierająca się zarówno obserwacjach zbieranych przez całe pokolenia rodziców i psychologów, jak i na BADANIACH NAUKOWYCH, gdzie przy pomocy eksperymentowania z zachowaniem ściśle określonych procedur sprawdzają, jak rozmaite oddziaływania przekładają się na rzeczywistość.
 
 


Nie mam pojęcia, dlaczego tak jest, ale nie jesteśmy uczeni wiedzy z zakresu wychowania w szkołach. Wielka szkoda, przecież większość ludzi prędzej czy później zostaje rodzicami. Wtedy ta właśnie wiedza jest na wagę złota.

Co więc pozostaje? Odwołanie się do własnej intuicji. Ta niestety bywa bardzo zawodna. Bardzo często najlepsze, co można zrobić dla pogodzenia swoich dzieci, to całkowita odwrotność tego, co wydaje się słuszne.

Masz poczucie, że dzieciakom trzeba tłumaczyć co wolno, a czego nie, co jest dobre, a co jest złe. Jest to prawda, jednak intuicja nie podpowiada już, że jeśli powiesz coś smykom więcej niż raz, maksymalnie dwa w danej chwili, to zaczniesz STRZELAĆ SOBIE W PRZYSŁOWIOWE KOLANO!

W tej chwili musisz podjąć konkretne kroki. Każde kolejne słowo, za którym nie idzie natychmiastowa zmiana zachowania dzieci sprawia, że bardzo poważnie podkopujesz swój rodzicielski autorytet ,co z kolei pogłębia problem, rodzi kolejne i przekłada się na bardzo niekorzystną atmosferę w domu. Jeśli przez dłuższy czas powtarzasz urwisom to samo, raz prosząc, raz grożąc, raz próbując przekupstwa, to popełniasz BARDZO POWAŻNY BŁĄD WYCHOWAWCZY.

Być może wiedza, którą masz, jest po prostu błędna. Wtedy nie ma znaczenia, jak ciężko będziesz pracować nad jej wdrożeniem, ile potu i łez przy tym wylejesz, jak żelazną konsekwencją się wykażesz, nic Ci to nie da, nic się nie zmieni na lepsze: mało tego, najprawdopodobniej na przekór Twoim intencjom, będzie jeszcze gorzej.

Skąd się bierze taka błędna wiedza?

Czasem zdobywamy ją od naszych bliskich. Rodziców, ciotek, wujków: osób, które wychowały już dzieci. Niestety muszę Cię zmartwić. Osoby te nie są specjalistami w tej dziedzinie. Nie poświęcili lat życia na czytanie badań naukowych, nie są psychologami dziecięcymi. Fakt, iż udało im się wychować dzieci nie dowodzi, że naprawdę wiedzą co robić w każdej sytuacji i z czego to wynika.

Udało im się pomimo braku wiedzy, a nie dzięki niemu.

Oczywiście nie można ich winić za to, iż jej nie zdobyli. Nie tak dawno, ona jeszcze po prostu nie istniała, bądź była w powijakach. Przypominam, że internet i idący za nim nieograniczony dostęp do informacji, to stosunkowo nowy wynalazek. Ty jednak jesteś w innej sytuacji. Masz niezbędną wiedzą na wyciągnięcie ręki. Możesz mieć ją za 5 minut, licząc od teraz.

Oczywiście nie oznacza to, że wszystko, co możesz znaleźć w internecie jest dobre. Wręcz przeciwnie. Fora internetowe pełne są bzdur.

Pełne są one porad w stylu

„To tylko dziecko, wyrośnie z tego.”Muszę Cię zmartwić. Nie wyrośnie.

Oczywiście, jeśli teraz Twój 4-letni Jaś terroryzuje innych gryząc, nie będzie tego robił mając lat 30. Problem się sam nie rozwiąże, a jedynie zmieni swoją formę. 30-letni Jaś będzie nielubianym przez nikogo furiatem, który nie potrafi porozumieć się z ludźmi, który nie ma żadnych bliskich relacji i jakby tego było mało, nie będzie miał pojęcia, czemu tak jest. A ta przyczyna będzie tkwiła w jego dzieciństwie, gdzie jego rodzice po prostu nie potrafili nad nim zapanować i co za tym idzie nigdy tak naprawdę nie nauczyli go, jak żyć dobrze z innymi ludźmi.

Być może wyczytasz na tych forach, że setki innych rodziców również mają problem z wiecznie wojującymi dziećmi gotowymi zabić się wzajemnie za zabawkę i nie potrafią nad tym zapanować, po czym dojdziesz do wniosku, że jest to normalne, że jest to po prostu wpisane w bycie dzieckiem.
 

 

Fakt, iż problemy wychowawcze są coraz częstsze, że dzieci stają się coraz bardziej agresywne nie oznacza, że jest to normalne.

 Nie wolno Ci tego akceptować zasłaniając się powszechnością tego negatywnego zjawiska. Musisz działać, szybko i zdecydowanie! Być może szukałaś czy szukałeś wiedzy w książkach lub w płatnych kursach online. To znacznie lepszy ruch, niż przeglądanie najczęściej niewiele wartych porad z for internetowych, jednak nadal musisz uważać na źródła. Dlaczego?

Być może wiedza, którą udało Ci się tak zdobyć, nie jest tak naprawdę wiedzą, a teoretyzowaniem.

Obecnie rynek jest dosłownie zalany poradnikami nie mającymi absolutnie żadnej wartości. Pisani są przez teoretyków powtarzających jedynie słowa innych, którzy nigdy nie zmierzyli się z żadnym problemem wychowawczym.

Takich jest niestety coraz więcej. Nieco upraszczając rzeczywistość, można je wszystkie wrzucić do jednego worka. Są to idealistyczne teorie mówiące: "kochaj swoje dzieci i szanuj, a one nigdy nie sprawią Ci żadnego problemu wychowawczego". Nie jest to prawda... Miłość do dzieci jest niezbędna, by je wychować na świetnych ludzi, którzy żyją w zgodzie, ale to nie wystarczy.

Niezbędna jest również umiejętność ułożenia sobie relacji z dziećmi i nauczenie ich jak współpracować i rozwiązywać konflikty i co za tym idzie – poznania konkretnych metod wychowawczych. Twoim obowiązkiem jako rodzica jest zapanować nad dzieciakami. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, wyrządzić krzywdę zarówno sobie, jak i im.

Jakie porady możesz dostać w wątpliwej jakości źródłach? Szukając odpowiedzi na pytanie, co zrobić z nieustannym konfliktem rodzeństwa, być może natknęłaś czy natknąłeś się na poradę mówiącą, że dziecko jest agresywne, należy mocno przytulić.

Jest to absolutnie najgorsza rada, jaką można dać rodzicowi. Dlaczego?

Wynika to z bardzo protego mechanizmu psychologicznego. Jeśli dasz dziecku nagrodę w postaci swojej uwagi i przytulenia za to, że zachowa się skandalicznie, to z całą pewnością utrwalisz to zachowane. Nie ma absolutnie innej możliwości. Wiem, że brzmi to paradoksalnie, ale przytulając dziecko w momencie jak bije innych, po prostu je krzywdzisz.

A zmierzasz przecież do czegoś innego, chcesz dzieci oduczyć załatwiania swoich dziecięcych spraw przy pomocy pięści... Chcesz wychować je na szczęśliwych dorosłych, a nie odtrąconych przez społeczeństwo furiatów.

 

 

Skąd ja to wszystko wiem? Na jakiej podstawie mówię Ci co działa, a co nie?

 


Dlaczego jestem w 100% przekonany, że ze mną osiągniesz sukces? Ponieważ robiłem to już dziesiątki razy. Osobiście zweryfikowałem wszystko, czego sam się nauczyłem podczas lat pracy polegających na odwiedzaniu rodziców w ich własnych domach, by tam dosłownie prowadząc ich za rękę pomóc im w rozwiązaniu każdego trapiącego ich problemu.

Mówiąc najprościej – zawsze biorę pełną odpowiedzialność za to, co robię

Pracując w ten sposób z rodzicami zawsze odnosiliśmy pełen sukces! Mało tego, gdy pytałem po latach, czy to co wdrożyliśmy nadal działa, odpowiadali krótko: TAK!
Znacznie łatwiej jest dawać porady w gabinecie i brak sukcesu zwalać na złe ich wprowadzenie czy brak konsekwencji rodziców, czyż nie?

 
 

Co się stanie, jeśli nie rozwiążesz problemu?

 
 

✅ Twoja relacja z dziećmi będzie każdego dnia coraz gorsza.

✅ Zaczną pojawiać się coraz to nowsze problemy wychowawcze.

✅ Atmosfera w twoim domu będzie pełna napięcia.

✅ Zamiast cieszyć się rodzicielstwem, będziesz odczuwać stres z jego powodu.

✅ Twoje dzieci na pewno będą miało problemy w relacjach z innymi.

 

 

 
 

✅ Bardzo szybko wypalisz się jako rodzic.

✅ Twoje dzieci będą miały problemy z podstawowymi kompetencjami jak współpraca, dzielenie się czy umiejętność szukania rozwiązań konfliktów.

✅ Awantury będą na porządku dziennym.

Twoje dzieci będą miały zaburzone poczucie bezpieczeństwa – tak się dzieje, gdy nie ma rodzica, który potrafi nad nimi zapanować.

 

 

 

Jak mogę Ci pomóc?

 

Pomagając osobiście, podczas kilkudniowych interwencji domowych, bardzo szybko doszedłem do punktu, gdzie nie miałem dość czasu dla wszystkich rodziców, którzy tego potrzebowali.

Rozwiązaniem tego problemu okazał się kurs online. Nagrałem w formie wykładów video ABSOLUTNIE WSZYSTKO co wiem na temat rozwiązywania problemów mających miejsce pomiędzy rodzeństwem.

Jest to cała wiedza, jaką posiadają psychologowie na ten temat, która została przeze mnie osobiście przetestowana.

Musisz wiedzieć, że nie ma sensu odkrywanie koła na nowo. Jesteś rodzicem. Twoim zadaniem nie jest wymyślenie metod wychowawczych, a zdobycie konkretnej wiedzy na ten temat i zastosowanie jej we własnym domu.

Obecnie psychologowie mają skuteczne rozwiązania na absolutnie każdy problem wychowawczy. Jest to wiedza, której nie jest w stanie zgromadzić jeden człowiek. Jest ona efektem wieloletniej pracy tysięcy specjalistów – nie masz szans, by samodzielnie to „wykombinować”.

Nie próbuj więc "wymyślić koła na nowo", po prostu sięgnij po to, co już jest sprawdzone i przetestowane. Pamiętaj – nie ma takiego problemu wychowawczego, na który nie powstało skuteczne rozwiązanie!

 
 

Kliknij w przycisk "Kup Teraz" poniżej i uzyskaj dostęp do mojej wiedzy w ciągu zaledwie paru minut. 

 
 

TAK! Chcę kupić kurs i rozwiązać problem raz na zawsze!

 

944 PLN

 

147 PLN!!!

 

 
 

KUP TERAZ

 
 

Jeśli masz już swoje konto na platformie akademiawychowania.pl, zaloguj się na nie przed dokonaniem płatności. Po jej dokonaniu system automatycznie przydzieli do Twojego konta dostęp do kursu "Histeria Dziecka".

Jeśli nie masz konta w serwisie akademiawychowania.pl, to podczas dokonywania płatności za kurs zostaniesz poproszona/ny o podanie loginu i hasła do swojego konta, które zostanie automatycznie utworzone podczas procesu płatności. Zalogowanie się w serwisie jest niezbędne, by odtworzyć treść kursu. 

 
 

 

Uwaga! By ze 100% skutecznością zastosować większość rad zawartych w tym kursie dziecko musi być w wieku od 2 do 11 lat. 

 

 
 

DODATKOWO, CAŁKOWICIE ZA DARMO OTRZYMASZ 3 MODUŁY:

BONUS 1# EMOCJE DZIECKA

BONUS 2# BULLYING

BONUS 3# UZALEŻNIENIE OD ELEKTRONIKI

 

Czego dowiem się z kursu "Zgodne Rodzeństwo"?

 
 

Wstęp:

✅ Jak SKUTECZNIE przeprowadzić rewolucję w domu i zmienić skandaliczne zachowanie dzieci o 180 stopni?

✅ Czy dzieci są niegrzeczne, ponieważ taki mają charakter?

✅ Co jest potrzebne, by wychować dziecko, poza miłością i szacunkiem?

✅ Jaki jest ukryty powód walki między dziećmi, o którym nie masz pojęcia?

 

Moduł 1: Dlaczego walczą?

✅ Jak rodzice nieświadomie, mimo dobrych chęci, sami wywołują konflikty między dziećmi?

✅ Dokładna analiza najpoważniejszych w skutkach błędów wychowawczych

✅ Strategia trwałego i skutecznego rozwiązania problemu krok po kroku

✅ Jak skończyć ze skarżeniem?

✅ Rozwiązanie konfliktu o zabawki działające w 100%

✅ Przestrzeń każdego dziecka

✅ Jak nauczyć dzieci samodzielnego rozwiązywania sporów drogą pokojową?

 

Moduł 2: Centrum wszechświata

✅ Dlaczego 94% rodziców mających więcej niż jedno dziecko postępuje skrajnie niesprawiedliwie?

✅ Jak mówić do dzieci, by słuchały?

✅ Jak rodzice chcąc rozwiązać konflikt między dziećmi doprowadzają do tego, iż one się nienawidzą?

✅ Jak być naprawdę uczciwym rodzicem?

✅ Zachowania rodziców odpowiedzialne za 100% sporów między dziećmi

✅ Mówiąc tak uczysz dzieci, iż warto Cię ignorować

✅ Jak złamać schemat postępowania dziecka niegrzecznego?

✅ Co musisz wiedzieć o dziecięcym poczuciu empatii?

✅ Co robić, by dziecko nie mogło psuć zabawy innym i dlaczego to takie ważne?

 

Moduł 3: Hierarchia

✅ Dlaczego musisz umieć zapanować nad zachowaniem dzieci, by były one szczęśliwe?

✅ Jak być dla dzieci autorytetem, który jest przez nie po prostu słuchany?

✅ Ile tych nagród? Ze wszystkim można przesadzić!

 

Moduł 4: Agresja Dziecka

✅ Jak rozwiązać problem agresywnych zachowań od A do Z [szczegółowa instrukcja].

 

 

Moduł 5: Psychologia zachowań agresywnych

✅ Dlaczego tak naprawdę dzieci sięgają po zachowania agresywne i co musisz o nich wiedzieć?

✅ Wszystkie pułapki, które będą na Ciebie czekać, gdy zaczniesz pracować nad problemem agresji

✅ Dlaczego gdy zastosujesz moją metodę poprawnie, uda Ci się na 100%?

 

Moduł 6: Naładuj Akumulatory

✅ Jak znaleźć czas na odpoczynek w wypełnionym setkami zadań dniu?

✅ Jak nauczyć dzieci samodzielnej zabawy i zajmowania się sobą?

✅ Jak sprawić, by nawet małe dzieci pomagały w obowiązkach domowych?

 

Moduł 7: System żetonowy

✅ Na czym polega system żetonowy i jak możesz go wprowadzić w Twoim domu [opis krok po kroku].

✅ Dlaczego 93% rodziców stosując go popełnia błąd i uzyskuje efekt odwrotny od zamierzonego?

✅ Dlaczego system żetonowy jest idealną metodą, która pomoże Ci w zapanowaniu nad Twoimi urwisami?

✅ Jak dzięki stosowaniu systemu żetonowego możesz sprawić, by dziecku ZALEŻAŁO na zmianie swojego zachowania na lepsze i by mogło ono zaakceptować przekazywane mu zasady jako swoje?

 

Moduł 8: Narodziny Rodzeństwa

✅ Jak przygotować dziecko na przyjście na świat brata lub siostry, by od samego początku panowała między nimi zgoda?

 

Moduł 9:  Zrób To!

✅ Jak wdrożyć zawarte w tym kursie rady by mieć efekty przekraczające najśmielsze oczekiwania?

 

BONUS #1

Moduł dodatkowy: Emocje Dziecka:

✅Co zrobić, by dziecko umiało zapanować nad emocjami i właściwie się nimi posługiwało?

✅Jak wychowywać dziecko, by było zdrowym emocjonalnie dorosłym?

BONUS #2

Moduł dodatkowy: Bullying

✅ Jak reagować, gdy dziecko jest prześladowane w szkole albo przedszkolu?

 

BONUS #3

Moduł dodatkowy: Uzależnienie Od Ekranów

✅ Jak zrobić dziecku skuteczny "odwyk" od elektroniki

 

 

 
 

TAK! Chcę kupić kurs i rozwiązać problem raz na zawsze!

944 PLN

 

147 PLN!!!

 
 

KUP TERAZ

 

 
 
 
 

 

Co mówią o mojej pomocy rodzice, z którymi miałem zaszczyt współpracować?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DAJĘ CI PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!

Jestem w 100% przekonany o skuteczności moich metod. Rozumiem jednak, że ty takiej pewności nie masz, dlatego też

BIORĘ CAŁE RYZYKO NA SIEBIE!

Daję Ci 30 dni na zmianę decyzji. Jeśli stwierdzisz, że podana przez mnie wiedza Ci nie odpowiada, zwrócę Ci pieniądze jednym kliknięciem myszki. Nigdy nie zdarzyło mi się, by ktoś składał reklamację, jednak postanowiłem dać taką możliwość dla Twojego komfortu psychicznego. 

 

 

Kim jestem?

 
 

Nazywam się Michał Kędzierski. Jestem psychologiem dziecięcym i na co dzień pomagam rodzicom mającym problemy wychowawcze. Pracuję - choć właściwie nie mogę nazwać tego pracą, a moją pasją - w sposób bardzo nietypowy. Odwiedzam rodziców potrzebujących mojej pomocy w ich własnych domach, gdzie krok po kroku pokazuję im. jak z jednej strony rozwiązać absolutnie każdy problem wychowawczy, a z drugiej jak wspierać dziecko, by osiągnęło ono pełnię swoich możliwości.

Gdy pojawiam się u rodziny w pierwszej kolejności jedynie obserwuję - jakie metody wychowawcze stosuje mama i tata? Jak rodzice odnoszą się do siebie? Jakie efekty przyniosły ich dotychczasowe działania? Następnie sam wkraczam do akcji i biorę sprawy w swoje ręce, gdy kłopoty pojawią się po raz kolejny. Na samym końcu proszę rodziców, by sami poradzili sobie z problemem a ja stoję obok i tłumaczę, co robią dobrze, a co robią źle.

Z każdą rodziną spędzam pełne 5 dni. Do tej pory takimi interwencjami domowymi pomogłem aż parudziesięciu rodzinom. Wszystkie one zakończyły się pełnym sukcesem. Osoby, którym pomogłem podczas konsultacji telefonicznych, nie jestem w stanie już zliczyć.

 

 
 

Jak widzisz, biorę odpowiedzialność za to co robię. Jestem praktykiem i cała moja wiedza, do której i ty możesz mieć dostęp, została wielokrotnie przetestowana w praktyce. 

 

 
 

Skąd mnie znasz?

 

Miałem wielką przyjemność wielokrotnie dzielić się moją wiedzą występując w telewizji, udzielając wywiadów do gazet a także poprzez kanał na YouTube i napisaną przeze mnie książkę "Akademia Wychowania".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoją rodzinę po przemianie...

Zobacz to, jak się bawicie, jak spędzacie razem czas i jesteście po prostu szczęśliwi. Wasze relacje są poukładane. Twoje dzieci bawią się razem z uśmiechem na ustach. Nie krzyczą, nie wyrywają sobie zabawek, nie skarżą na siebie. Nie tracicie czasu na niepotrzebne potyczki i awantury. Twoje dzieciaki nie przejawiają nawet śladu agresji. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Musisz się nauczyć, jak to osiągnąć i po prostu to zrobić. Po 5, maksymalnie 21 dniach Twoje życie zmieni się nie do poznania. Gwarantuję Ci to!

 

 
 
 

Zapisz się i odbierz bonus

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Subscribe to our newsletter

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

 

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

 

Podaj swój główny adres email, aby przejść dalej

 

Podaj swój główny adres email, aby przejść dalej