webinar AGRESJA landing 297 PLN kopia pierwotnego – Akademia Wychowania Michała Kędzierskiego
 
 

Agresywne zachowania dziecka – jak poradzić sobie z tym problemem szybko i w 100% skutecznie?

 
 

Odpowiedź znajduje się w opracowanym przez Michała Kędzierskiego kursie online „Agresja Dziecka”.

 
 

Psycholog dziecięcy, specjalista od problemów wychowawczych okrzyknięty przez media „Panem Supernianią”  i przede wszystkim PRAKTYK pomagający rodzicom rozwiązywać problemy wychowawcze w ich własnych domach poprowadzi Cię za rękę, mówiąc jak DOKŁADNIE zachować się w konkretnych, trudnych sytuacjach.

 
 

Czy masz już serdecznie dość tego, że Twoje dziecko bez przerwy wdaje się w bójki, kopie, gryzie, pluje, drapie: jednym słowem zachowuje się SKANDALICZNIE?

Z całą pewnością jest to dla Ciebie trudne: wszak wkładasz tyle trudu i miłości w wychowanie swojego smyka a wątpliwej jakości „nagrodą” za to jest kolejny kopniak czy cios...

 
 

Masz ochotę płakać, kiedy Twoje ukochane dziecko po raz kolejny, bez śladów najmniejszego zawahania się, Cię opluło...

Wstyd Ci przed innymi rodzicami, kiedy Twoja pociecha po raz kolejny nagle przerwała wspólną zabawę, by wyrwać koledze z piaskownicy samochodzik, jednocześnie okładając go łopatką po głowie?

 
 

Chcesz się wtedy zapaść pod ziemię i czujesz wszechogarniającą Cię frustrację – przecież próbowałaś czy próbowałeś już tylu metod wychowawczych! To nie tak, że nic nie robisz z tą sytuacją – po prostu to, co robisz, jest nieskuteczne...

 
 

TAK! Chcę kupić kurs i rozwiązać problem raz na zawsze!

944 PLN

297 PLN

 
 

KUP TERAZ

 

Koniec promocji za:
 

Jeśli masz już swoje konto na platformie akademiawychowania.pl, zaloguj się na nie przed dokonaniem płatności. Po jej dokonaniu system automatycznie przydzieli do Twojego konta dostęp do kursu "Agresja Dziecka".

Jeśli nie masz konta w serwisie akademiawychowania.pl, to podczas dokonywania płatności za kurs zostaniesz poproszona/ny o podanie loginu i hasła do swojego konta, które zostanie automatycznie utworzone podczas procesu płatności. Zalogowanie się w serwisie jest niezbędne, by odtworzyć treść kursu. 

 
 

Znajdziesz tu odpowiedź na pytanie co robić, gdy Twoje dziecko kopie, bije, gryzie, szarpie czy też pluje i absolutnie nic nie robi sobie z faktu, iż każesz mu natychmiast przestać.

 

 

Dlaczego Twoje dziecko nadal jest agresywne?

 

 

Przecież ciągle tłumaczysz mu, że tak nie wolno. Robisz co możesz, by właściwie go wychować...


Problem leży w tym, iż tak naprawdę nie wiesz, co robić, bądź posiadana przez Ciebie wiedza jest błędna. Na podstawie mojej wieloletniej praktyki mogę ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że absolutnie w każdym przypadku możliwe jest oduczenie dziecka nieprawidłowych zachowań w bardzo krótkim czasie – od 5 do maksymalnie 21 dni. Trzeba jednak znać skuteczne sposoby i wiedzieć, jak je wdrożyć.


Brak konkretnej wiedzy sprawia, iż rodzic sam jest jak „dziecko we mgle”.

Zastanówmy się przez chwilę...

Skąd właściwie rodzic ma wiedzieć, jak dotrzeć do swojego smyka, jak wychować go tak, by jemu było dobrze, ale także by innym było dobrze z nim?

 
 
Jest to przecież konkretna WIEDZA opierająca się zarówno obserwacjach zbieranych przez całe pokolenia rodziców i psychologów, jak i na BADANIACH NAUKOWYCH, gdzie przy pomocy eksperymentowania z zachowaniem ściśle określonych procedur sprawdzają, jak rozmaite oddziaływania przekładają się na rzeczywistość.
 
 


Nie mam pojęcia, dlaczego tak jest, ale nie jesteśmy uczeni tego w szkołach. Wielka szkoda, przecież większość ludzi prędzej czy później zostaje rodzicami. Wtedy ta właśnie wiedza jest na wagę złota.

Co więc pozostaje? Odwołanie się do własnej intuicji. Ta niestety bywa bardzo zawodna. Bardzo często najlepsze, co można zrobić dla dziecka, to całkowita odwrotność tego, co wydaje się słuszne.

Masz poczucie, że dziecku trzeba tłumaczyć co wolno, a czego nie, co jest dobre, a co jest złe. Jest to prawda, jednak intuicja nie podpowiada już, że jeśli powiesz coś dziecku więcej niż raz, maksymalnie dwa w danej chwili, to zaczniesz STRZELAĆ SOBIE W PRZYSŁOWIOWE KOLANO!

W tej chwili musisz podjąć konkretne kroki. Każde kolejne słowo, za którym nie idzie natychmiastowa zmiana zachowania dziecka sprawia, że bardzo poważnie podkopujesz swój rodzicielski autorytet ,co z kolei pogłębia problem, rodzi kolejne i przekłada się na bardzo niekorzystną atmosferę w domu. Jeśli przez dłuższy czas powtarzasz dziecku to samo, raz prosząc, raz grożąc, raz próbując przekupstwa, to popełniasz BARDZO POWAŻNY BŁĄD WYCHOWAWCZY.

Być może wiedza, którą masz, jest po prostu błędna. Wtedy nie ma znaczenia, jak ciężko będziesz pracować nad jej wdrożeniem, ile potu i łez przy tym wylejesz, nic Ci to nie da, nic się nie zmieni na lepsze: mało tego, najprawdopodobniej na przekór Twoim intencjom, będzie jeszcze gorzej.

Skąd się bierze taka błędna wiedza?

Czasem zdobywamy ją od naszych bliskich. Rodziców, ciotek, wujków: osób, które wychowały już dzieci. Niestety muszę Cię zmartwić. Osoby te nie są specjalistami w tej dziedzinie. Nie poświęcili lat życia na czytanie badań naukowych, nie są psychologami dziecięcymi. Fakt, iż udało im się wychować dzieci nie dowodzi, że naprawdę wiedzą co robić w każdej sytuacji i z czego to wynika.

Udało im się pomimo braku wiedzy, a nie dzięki niemu.

Oczywiście nie można ich winić za to, iż jej nie zdobyli. Nie tak dawno, ona jeszcze po prostu nie istniała, bądź była w powijakach. Przypominam, że internet i idący za nim nieograniczony dostęp do informacji, to stosunkowo nowy wynalazek. Ty jednak jesteś w innej sytuacji. Masz niezbędną wiedzą na wyciągnięcie ręki. Możesz mieć ją za 5 minut, licząc od teraz.

Oczywiście nie oznacza to, że wszystko, co możesz znaleźć w internecie jest dobre. Wręcz przeciwnie. Fora internetowe pełne są bzdur.

Pełne są one porad w stylu

„To tylko dziecko, wyrośnie z tego.”Muszę Cię zmartwić. Nie wyrośnie.

Oczywiście, jeśli teraz Twój 4-letni Jaś terroryzuje innych gryząc, nie będzie tego robił mając lat 30. Problem się sam nie rozwiąże, a jedynie zmieni swoją formę. 30-letni Jaś będzie nielubianym przez nikogo furiatem, który nie potrafi porozumieć się z ludźmi, który nie ma żadnych bliskich relacji i jakby tego było mało, nie będzie miał pojęcia, czemu tak jest. A ta przyczyna będzie tkwiła w jego dzieciństwie, gdzie jego rodzice po prostu nie potrafili nad nim zapanować i co za tym idzie nigdy tak naprawdę nie nauczyli go, jak żyć dobrze z innymi ludźmi.

Być może wyczytasz na tych forach, że setki innych rodziców również mają problem z agresją swojego malca i nie potrafią nad tym zapanować, po czym dojdziesz do wniosku, że jest to normalne, że jest to po prostu wpisane w bycie dzieckiem.
 

 

Fakt, iż problemy wychowawcze są coraz częstsze, że dzieci stają się coraz bardziej agresywne nie oznacza, że jest to normalne.

 Nie wolno Ci tego akceptować zasłaniając się powszechnością tego negatywnego zjawiska. Musisz działać, szybko i zdecydowanie! Być może szukałaś czy szukałeś wiedzy w książkach lub w płatnych kursach online. To znacznie lepszy ruch, niż przeglądanie najczęściej niewiele wartych porad z for internetowych, jednak nadal musisz uważać na źródła. Dlaczego?

Być może wiedza, którą udało Ci się tak zdobyć, nie jest tak naprawdę wiedzą, a teoretyzowaniem.

Obecnie rynek jest dosłownie zalany poradnikami nie mającymi absolutnie żadnej wartości. Pisani są przez teoretyków powtarzających jedynie słowa innych, którzy nigdy nie zmierzyli się z żadnym problemem wychowawczym.

Takich jest niestety coraz więcej. Nieco upraszczając rzeczywistość, można je wszystkie wrzucić do jednego worka. Są to idealistyczne teorie mówiące: "kochaj swoje dziecko i szanuj, a nigdy nie sprawi Ci ono żadnego problemu wychowawczego". Nie jest to prawda... Miłość do dziecka jest niezbędna, by je wychować na świetnego człowieka, ale to nie wystarczy.

Niezbędna jest również umiejętność ułożenia sobie relacji z dzieckiem i co za tym idzie – poznania konkretnych metod wychowawczych. Twoim obowiązkiem jako rodzica jest zapanować nad dzieckiem. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, wyrządzić krzywdę zarówno sobie, jak i jemu.

Jakie porady możesz dostać w wątpliwej jakości źródłach? Szukając odpowiedzi na pytanie, co zrobić z dziecięcą agresją, być może natknęłaś czy natknąłeś się na poradę mówiącą, że dziecko należy mocno przytulić.

Jest to absolutnie najgorsza rada, jaką można dać rodzicowi. Dlaczego?

Wynika to z bardzo protego mechanizmu psychologicznego. Jeśli dasz dziecku nagrodę w postaci swojej uwagi i przytulenia za to, że zachowa się skandalicznie, to z całą pewnością utrwalisz to zachowane. Nie ma absolutnie innej możliwości. Wiem, że brzmi to paradoksalnie, ale przytulając dziecko w momencie jak bije innych, po prostu je krzywdzisz.

A zmierzasz przecież do czegoś innego, chcesz dziecko oduczyć załatwiania swoich dziecięcych spraw przy pomocy pięści... Chcesz wychować je na szczęśliwego dorosłego, a nie odtrąconego przez społeczeństwo furiata.

 

 

Skąd ja to wszystko wiem? Na jakiej podstawie mówię Ci co działa, a co nie?

 


Dlaczego jestem w 100% przekonany, że ze mną osiągniesz sukces? Ponieważ robiłem to już dziesiątki razy. Osobiście zweryfikowałem wszystko, czego sam się nauczyłem podczas lat pracy polegających na odwiedzaniu rodziców w ich własnych domach, by tam dosłownie prowadząc ich za rękę pomóc im w rozwiązaniu każdego trapiącego ich problemu.

Mówiąc najprościej – zawsze biorę pełną odpowiedzialność za to, co robię

Pracując w ten sposób z rodzicami zawsze odnosiliśmy pełen sukces! Mało tego, gdy pytałem po latach, czy to co wdrożyliśmy nadal działa, odpowiadali krótko: TAK!
Znacznie łatwiej jest dawać porady w gabinecie i brak sukcesu zwalać na złe ich wprowadzenie czy brak konsekwencji rodziców, czyż nie?

 
 

Co się stanie, jeśli nie rozwiążesz problemu?

 
 

✅ Twoja relacja z dzieckiem będzie każdego dnia coraz gorsza.

✅ Zaczną pojawiać się coraz to nowsze problemy wychowawcze.

✅ Atmosfera w twoim domu będzie pełna napięcia.

✅ Zamiast cieszyć się rodzicielstwem, będziesz odczuwać stres z jego powodu.

✅ Twoje dziecko na pewno będzie miało problemy w relacjach z innymi.

 

 

 
 

✅ Bardzo szybko wypalisz się jako rodzic.

✅ Może dojść do wypadku, gdy dajmy na to Twoje dziecko uderzy kogoś ciężkim przedmiotem.

✅ Awantury będą na porządku dziennym.

Twoje dziecko będzie miało zaburzone poczucie bezpieczeństwa – tak się dzieje, gdy nie ma rodzica, który potrafi nad nim zapanować.

 

 

 

Jak mogę Ci pomóc?

 

Pomagając osobiście, podczas kilkudniowych interwencji domowych, bardzo szybko doszedłem do punktu, gdzie nie miałem dość czasu dla wszystkich rodziców, którzy tego potrzebowali.

Rozwiązaniem tego problemu okazał się kurs online. Nagrałem w formie wykładów video ABSOLUTNIE WSZYSTKO co wiem na temat rozwiązywania problemu dziecięcej agresji.

Jest to cała wiedza, jaką posiadają psychologowie na ten temat, która została przeze mnie osobiście przetestowana.

Musisz wiedzieć, że nie ma sensu odkrywanie koła na nowo. Jesteś rodzicem. Twoim zadaniem nie jest wymyślenie metod wychowawczych, a zdobycie konkretnej wiedzy na ten temat i zastosowanie jej we własnym domu.

Obecnie psychologowie mają skuteczne rozwiązania na absolutnie każdy problem wychowawczy. Jest to wiedza, której nie jest w stanie zgromadzić jeden człowiek. Jest ona efektem wieloletniej pracy tysięcy specjalistów – nie masz szans, by samodzielnie to „wymyślić”.

Nie próbuj więc "wymyślić koła na nowo", po prostu sięgnij po to, co już jest sprawdzone i przetestowane. Pamiętaj – nie ma takiego problemu wychowawczego, na który nie powstało skuteczne rozwiązanie!

 
 

Kurs "Agresja Dziecka" to aż 7 godzin nagrań!!! Przez 7 godzin tłumaczę Ci szczegółowo, co zrobić krok po kroku. Zawarta jest tutaj cała rzetelna wiedza, jaką mają na ten temat psychologowie.

W żadnym innym kursie nie znajdziesz nic więcej, gwarantuję Ci to. To najbardziej specjalistyczny tego typu kurs na świecie, podany w formie łatwej do przyswojenia dla każdego rodzica - nie trzeba być psychologiem, by mieć rewelacyjne efekty.

 

 
 

TAK! Chcę kupić kurs i rozwiązać problem raz na zawsze!

944 PLN

297 PLN

 
 

KUP TERAZ

 

Koniec promocji za:
 

Jeśli masz już swoje konto na platformie akademiawychowania.pl, zaloguj się na nie przed dokonaniem płatności. Po jej dokonaniu system automatycznie przydzieli do Twojego konta dostęp do kursu "Agresja Dziecka".

Jeśli nie masz konta w serwisie akademiawychowania.pl, to podczas dokonywania płatności za kurs zostaniesz poproszona/ny o podanie loginu i hasła do swojego konta, które zostanie automatycznie utworzone podczas procesu płatności. Zalogowanie się w serwisie jest niezbędne, by odtworzyć treść kursu. 

 
 

 

Uwaga! By ze 100% skutecznością zastosować wszystkie rady zawarte w tym kursie dziecko musi być w wieku od 2 do 9 lat. 

 

 
 

DODATKOWO, CAŁKOWICIE ZA DARMO OTRZYMASZ 3 MODUŁY:

BONUS 1# EMOCJE

BONUS 2# BULLYING

BONUS 3# UZALEŻNIENIE OD ELEKTRONIKI

 

Czego dowiem się z kursu "Agresja dziecka"?

 
 

Moduł 1: Witaj na kursie!

✅ Jakie powszechnie stosowane sposoby rozwiązywania problemu agresji na pewno nie zadziałają i dlaczego?

✅ Jak stosować rady zawarte w kursie, by na 100% osiągnąć sukces?

 

Moduł 2: Najczęstsze błędy

✅ Dlaczego TAK NAPRAWDĘ Twoje dziecko jest agresywne?

✅ Trudne do zauważenia błędy wychowawcze, którymi nieświadomie zachęcasz dziecko do agresji

Agresja w stosunku do rodzica, rodzeństwa, kolegów [dokładna instrukcja, jak się zachować]

✅ Agresja słowna

Zestaw konkretnych metod, dzięki którym zapanujesz nad impulsami dziecka [będziesz w szoku, są bardzo nieintuicyjne]

✅ Dlaczego do tej pory Ci się nie udało i jak sprawić, by dziecko na głębokim poziomi ZROZUMIAŁO, że zachowania agresywne są złe?

 

Moduł 3: Jak reagować?

✅ Jaka jest NAJSKUTECZNIEJSZA, uniwersalna metoda radzenia sobie z agresją dziecka? [ nie ma nic bardziej skutecznego]

✅ Jak krok po kroku wdrożyć tą metodę?

 

Moduł 5: Najskuteczniejsza metoda: pułapki

✅ Dlaczego ona działa [dokładna analiza jej psychologicznych podstaw].

✅ Na co uważać [analiza najczęściej popełnianych błędów wraz z ich rozwiązaniem].

 

Moduł 6: Zasady i reguły

✅ Jak prawidłowo ustalić i skutecznie egzekwować zasady rządzące życiem domowników?

Dlaczego dziecko Cię nie słucha, nie szanuje, nie widzi w Tobie autorytetu?

✅ Jak wychować dziecko nie atakujące innych ale potrafiące się obronić gdy zajdzie potrzeba? [jeśli tego nie stosujesz wychowasz ofermę]

✅ Agresja w domu vs agresja w szkole.

✅ Czy pozwalać na zajęcia z boksu i przepychanki z kolegami?

✅ Dlaczego większość rodziców nieumiejętnie ustala zasady życia domowego i w jaki sposób może to doprowadzić do całej masy kłopotów wychowawczych?

✅ Dlaczego dzieci potrzebują rodzicielskich zasad dla prawidłowego rozwoju?

✅ Jakie błędy najczęściej popełniają rodzice ustalając zasady?

✅ Trzeba być konsekwentnym, ale przecież w prawdziwym życiu są sytuacje, gdy sztywne trzymanie się zasad może być niekorzystne - gdzie leży granica?

 

 Moduł 7: System żetonowy

✅ Na czym polega system żetonowy i jak możesz go wprowadzić w Twoim domu [opis krok po kroku].

✅ Dlaczego 93% rodziców stosując go popełnia błąd i uzyskuje efekt odwrotny od zamierzonego?

✅ Jak dzięki stosowaniu systemu żetonowego możesz sprawić, by dziecku ZALEŻAŁO na zmianie swojego zachowania na lepsze i by mogło ono zaakceptować przekazywane mu zasady jako swoje

✅ Co zrobić, by uniknąć wyrobienia w dziecku przekonania, iż powinno być za wszystko nagradzane?

 

Moduł 8: Kary i nagrody

✅ Czy wychowanie bez kar i nagród jest możliwe?

Jak postrzegają świat dzieci, jak postrzegają świat dorośli?

✅ Jak MĄDRZE posługiwać się karami i nagrodami, by zapanować nad dziecięcą agresją [precyzyjne metody do zastosowania w konkretnych sytuacjach]

✅ Jak zmotywować dziecko, by chciało nauczyć się kontroli nad swoimi impulsywnymi zachowaniami? [dlaczego większość rodziców robi to dramatycznie źle]?

Jak przekonać rodzeństwo współpracy zamiast bójek?

Jak chwalić mądrze? [uwaga! Jeśli robisz to źle, wywołasz problemy z zachowaniem]

 

Moduł 9: Autoagresja

Dlaczego dzieci uderzają głową w podłogę, biją, gryzą, drapią same siebie? [ukryte powody]

✅ Jak – zgodnie z aktualną wiedzą psychologiczną – reagować w takiej sytuacji?

 

Moduł 10: Relaksacja

✅ Jakie są 3 fenomenalne techniki relaksacyjne, dzięki którym maluch będzie coraz lepiej radził sobie z kontrolowaniem własnej złości?

✅ Dlaczego KAŻDE dziecko musi poznać tego typu sposoby?

 

BONUS #1

Moduł dodatkowy: Emocje dziecka

✅ Jak nauczyć dziecko czym są emocje, jaka jest ich funkcja i jak się nimi prawidłowo posługiwać?

✅ Jak stworzyć dziecku idealne warunki do nauki kontroli nad własnymi emocjami?

✅ Jak sprawić, by Twój urwis wyrósł na zaradnego, lubianego i zdrowego psychicznie dorosłego?

 

BONUS #2

Moduł dodatkowy: Bullying   

✅ Co robić, gdy Twoje dziecko jest prześladowane w szkole?

✅ Jakie są najczęstsze, bardzo poważne w skutkach błędy rodziców dzieci znajdujących się w tej niezwykle trudnej sytuacji?

 

BONUS #3

Moduł dodatkowy: Uzależnienie Od elektroniki

✅ Jak zrobić dziecku skuteczny "odwyk" od elektroniki

 
 

TAK! Chcę kupić kurs i rozwiązać problem raz na zawsze!

 944 PLN

297 PLN

 

 
 

KUP TERAZ

Koniec promocji za:

Jeśli masz już swoje konto na platformie akademiawychowania.pl, zaloguj się na nie przed dokonaniem płatności. Po jej dokonaniu system automatycznie przydzieli do Twojego konta dostęp do kursu "Agresja Dziecka".

Jeśli nie masz konta w serwisie akademiawychowania.pl, to podczas dokonywania płatności za kurs zostaniesz poproszona/ny o podanie loginu i hasła do swojego konta, które zostanie automatycznie utworzone podczas procesu płatności. Zalogowanie się w serwisie jest niezbędne, by odtworzyć treść kursu. 

 
 

 

Co mówią o mojej pomocy rodzice, z którymi miałem zaszczyt współpracować?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DAJĘ CI PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!

Jestem w 100% przekonany o skuteczności moich metod. Rozumiem jednak, że ty takiej pewności nie masz, dlatego też

BIORĘ CAŁE RYZYKO NA SIEBIE!

Daję Ci 14 dni na zmianę decyzji. Jeśli stwierdzisz, że podana przez mnie wiedza Ci nie odpowiada, zwrócę Ci pieniądze jednym kliknięciem myszki. Nigdy nie zdarzyło mi się, by ktoś składał reklamację, jednak postanowiłem dać taką możliwość dla Twojego komfortu psychicznego. 

 

 

Kim jestem?

 
 

Nazywam się Michał Kędzierski. Jestem psychologiem dziecięcym i na co dzień pomagam rodzicom mającym problemy wychowawcze. Pracuję - choć właściwie nie mogę nazwać tego pracą, a moją pasją - w sposób bardzo nietypowy. Odwiedzam rodziców potrzebujących mojej pomocy w ich własnych domach, gdzie krok po kroku pokazuję im. jak z jednej strony rozwiązać absolutnie każdy problem wychowawczy, a z drugiej jak wspierać dziecko, by osiągnęło ono pełnię swoich możliwości.

Gdy pojawiam się u rodziny w pierwszej kolejności jedynie obserwuję - jakie metody wychowawcze stosuje mama i tata? Jak rodzice odnoszą się do siebie? Jakie efekty przyniosły ich dotychczasowe działania? Następnie sam wkraczam do akcji i biorę sprawy w swoje ręce, gdy kłopoty pojawią się po raz kolejny. Na samym końcu proszę rodziców, by sami poradzili sobie z problemem a ja stoję obok i tłumaczę, co robią dobrze, a co robią źle.

Z każdą rodziną spędzam pełne 5 dni. Do tej pory takimi interwencjami domowymi pomogłem aż parudziesięciu rodzinom. Wszystkie one zakończyły się pełnym sukcesem. Osoby, którym pomogłem podczas konsultacji telefonicznych, nie jestem w stanie już zliczyć.

 

 
 

Jak widzisz, biorę odpowiedzialność za to co robię. Jestem praktykiem i cała moja wiedza, do której i ty możesz mieć dostęp, została wielokrotnie przetestowana w praktyce. 

 

 
 

Skąd mnie znasz?

 

Miałem wielką przyjemność wielokrotnie dzielić się moją wiedzą występując w telewizji, udzielając wywiadów do gazet a także poprzez kanał na YouTube i napisaną przeze mnie książkę "Akademia Wychowania".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TAK! Chcę kupić kurs i rozwiązać problem raz na zawsze!

944 PLN!

297 PLN

 
 

KUP TERAZ

Koniec promocji za:

Jeśli masz już swoje konto na platformie akademiawychowania.pl, zaloguj się na nie przed dokonaniem płatności. Po jej dokonaniu system automatycznie przydzieli do Twojego konta dostęp do kursu "Agresja Dziecka".

Jeśli nie masz konta w serwisie akademiawychowania.pl, to podczas dokonywania płatności za kurs zostaniesz poproszona/ny o podanie loginu i hasła do swojego konta, które zostanie automatycznie utworzone podczas procesu płatności. Zalogowanie się w serwisie jest niezbędne, by odtworzyć treść kursu. 

 
 

 

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoją rodzinę po przemianie...

Zobacz to, jak się bawicie, jak spędzacie razem czas i jesteście po prostu szczęśliwi. Wasze relacje są poukładane. Twoje dziecko wie co mu wolno a czego nie. Nie tracicie czasu na niepotrzebne potyczki i awantury. Twoje dziecko nie przejawia nawet śladu agresji. To jest na wyciągnięcie ręki. Musisz się nauczyć, jak to osiągnąć i po prostu to zrobić. Po 5, maksymalnie 21 dniach Twoje życie zmieni się nie do poznania.

 

 
 
 

Zapisz się i odbierz bonus

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Subscribe to our newsletter

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 478

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 479

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 480

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 481

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 482

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 483

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 484

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 485

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 486

Warning: Undefined array key "appearance" in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/src/Plugin/Newsletter/Freshmail.php on line 487

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 12

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 18

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 53

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkedzierski/akademiawychowania.pl-ahn3/public_html/wp-content/plugins/freshmail-integration/templates/shortcode.php on line 60

 

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

 

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

 

Podaj swój główny adres email, aby przejść dalej

 

Podaj swój główny adres email, aby przejść dalej